Квитки на автобус
Несебр - Пасічне
На сайті E-Vokzal надано актуальний розклад автобусів з міста Несебр Болгарія в місто Пасічне Україна у 2026 році:
Автобус Несебр - Пасічне відправляється від зупинок - .
Прибуває автобус Несебр - Пасічне на зупинки - .
Час відправлення автобусів Несебр - Пасічне - .
Середній час в дорозі автобуса з міста Несебр Болгарія в місто Пасічне Україна - .
Середня ціна квитка на автобус Несебр - Пасічне: 499 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Несебр - Пасічне: .
За цим запитом квитки не знайдені
Ми не змогли знайти ваші квитки. Спробуйте змінити дату відтворення.
Доступні поїздки:
Запрошуємо до співробітництва транспортних підприємств
Ви можете продавати свої місця в автобусі за цим та іншими напрямками на e-vokzal.com
Автобуси з міста Несебр
- Несебр ➜ Лович
- Несебр ➜ Анкара
- Несебр ➜ Немце
- Несебр ➜ Святі-Костянтин-і-Олена
- Несебр ➜ Равда
- Несебр ➜ Лозове
- Несебр ➜ Огирівка
- Несебр ➜ Кременчук
- Несебр ➜ Рені
- Несебр ➜ Варна
- Несебр ➜ Леушени
- Несебр ➜ Стамбул
- Несебр ➜ Орлівка
- Несебр ➜ Браїла
- Несебр ➜ Мокрі-Велички
- Несебр ➜ Поромна-переправа-Ісакча-(Румунія-/-Укра
- Несебр ➜ Молодецьке
- Несебр ➜ Молодіжне
- Несебр ➜ Нові-Вирки
- Несебр ➜ Слобозія
- Несебр ➜ Бургас
- Несебр ➜ Констанца
- Несебр ➜ Старо-Оряхово
- Несебр ➜ Нова-Одеса
- Несебр ➜ Светі Влас
- Несебр ➜ Надвірна
- Несебр ➜ Черкаси
- Несебр ➜ Анталія
- Несебр ➜ Софія
- Несебр ➜ Пасічне
- Несебр ➜ Кушадаси
- Несебр ➜ Бухарест
- Несебр ➜ Близнаці
- Несебр ➜ Аланія
- Несебр ➜ Ізмір
- Несебр ➜ Обзор
- Несебр ➜ Золоті-піски
- Несебр ➜ Галац
- Несебр ➜ Татарбунари
- Несебр ➜ Кранево
- Несебр ➜ Несебир
- Несебр ➜ Марівка
- Несебр ➜ Сонячний-Берег
Автобуси з міста Пасічне
- Пасічне ➜ Аеропорт-Модлін
- Пасічне ➜ Глівіце
- Пасічне ➜ Коломия
- Пасічне ➜ Єдинці
- Пасічне ➜ Таллінн
- Пасічне ➜ Бяла
- Пасічне ➜ Леушени
- Пасічне ➜ Борщів
- Пасічне ➜ Бєльці
- Пасічне ➜ Коростишів
- Пасічне ➜ Скала-Подільська
- Пасічне ➜ Ольштинек
- Пасічне ➜ Мокрі-Велички
- Пасічне ➜ Лемборк
- Пасічне ➜ Устроне-Морське
- Пасічне ➜ Кошалін
- Пасічне ➜ Радомсько
- Пасічне ➜ Щецин
- Пасічне ➜ Бургас
- Пасічне ➜ Оструда
- Пасічне ➜ Тихи
- Пасічне ➜ Светі Влас
- Пасічне ➜ Зґожелець
- Пасічне ➜ Черкаси
- Пасічне ➜ Бидгощ
- Пасічне ➜ Торунь
- Пасічне ➜ Дубниця-над-Вагом
- Пасічне ➜ Влоцлавек
- Пасічне ➜ Кушадаси
- Пасічне ➜ Ізмір
- Пасічне ➜ Каліш
- Пасічне ➜ Пієштяні
- Пасічне ➜ Трнава
- Пасічне ➜ Лешно
- Пасічне ➜ Познань
- Пасічне ➜ Острава
- Пасічне ➜ Ходзеж
- Пасічне ➜ Лович
- Пасічне ➜ Равда
- Пасічне ➜ Гожув-Велькопольски
- Пасічне ➜ Зелена-Гура
- Пасічне ➜ Кременчук
- Пасічне ➜ Костшин-над-Одрой
- Пасічне ➜ Ніско
- Пасічне ➜ Плоцьк
- Пасічне ➜ Радом
- Пасічне ➜ Балчик
- Пасічне ➜ Микуличин
- Пасічне ➜ Колобжег
- Пасічне ➜ Милашенкове
- Пасічне ➜ Миловидівка
- Пасічне ➜ Нова-Суль
- Пасічне ➜ Реда
- Пасічне ➜ Ключборк
- Пасічне ➜ Кемпно
- Пасічне ➜ Санок
- Пасічне ➜ Вейхерово
- Пасічне ➜ Острув-Велькопольський
- Пасічне ➜ Брно
- Пасічне ➜ Стальова-Воля
- Пасічне ➜ Кельце
- Пасічне ➜ Польковіце
- Пасічне ➜ Констанца
- Пасічне ➜ Гловно
- Пасічне ➜ Згеж
- Пасічне ➜ Білий-Бір
- Пасічне ➜ Кишинів
- Пасічне ➜ Свебодзін
- Пасічне ➜ Аеропорт-Фредеріка-Шопена
- Пасічне ➜ Нове-Место-над-Вагом
- Пасічне ➜ Люблін
- Пасічне ➜ Нітра
- Пасічне ➜ Щецинек
- Пасічне ➜ Стрикув
- Пасічне ➜ Переброд`є
- Пасічне ➜ Прага
- Пасічне ➜ Анкара
- Пасічне ➜ Снятин
- Пасічне ➜ Живець
- Пасічне ➜ Ополе
- Пасічне ➜ Бжеґ
- Пасічне ➜ Єленя-Гура
- Пасічне ➜ Легніца
- Пасічне ➜ Стамбул
- Пасічне ➜ Валбжих
- Пасічне ➜ Вроцлав
- Пасічне ➜ Болеславець
- Пасічне ➜ Семпульно-Краєнське
- Пасічне ➜ Тарнув
- Пасічне ➜ Груєць
- Пасічне ➜ Ґлоґув
- Пасічне ➜ Сандомир
- Пасічне ➜ Оломоуц
- Пасічне ➜ Аеропорт-Вроцлав-ім-Миколи-Коперника
- Пасічне ➜ Бричани
- Пасічне ➜ Млава
- Пасічне ➜ Оргіїв
- Пасічне ➜ Братислава
- Пасічне ➜ Софія
- Пасічне ➜ Катовіце
- Пасічне ➜ Каменна-Гура
- Пасічне ➜ Їглава
- Пасічне ➜ Аланія
- Пасічне ➜ Обзор
- Пасічне ➜ Лодзь
- Пасічне ➜ Петркув-Трибунальський
- Пасічне ➜ Золоті-піски
- Пасічне ➜ Краків
- Пасічне ➜ Конти-Вроцлавські
- Пасічне ➜ Піла
- Пасічне ➜ Кранево
- Пасічне ➜ Албена
- Пасічне ➜ Сонячний-Берег
- Пасічне ➜ Марівка
- Пасічне ➜ Святі-Костянтин-і-Олена
- Пасічне ➜ Прусіце
- Пасічне ➜ Ельблонг
- Пасічне ➜ Ольштин
- Пасічне ➜ Кутно
- Пасічне ➜ Жиліна
- Пасічне ➜ Бельсько-Бяла
- Пасічне ➜ Варна
- Пасічне ➜ Кросно
- Пасічне ➜ Пшемисль
- Пасічне ➜ Ряшів
- Пасічне ➜ Поважська-Бистриця
- Пасічне ➜ Ченстохова
- Пасічне ➜ Любін
- Пасічне ➜ Мелітополь
- Пасічне ➜ Мелюшки
- Пасічне ➜ Мена
- Пасічне ➜ Опатув
- Пасічне ➜ Тренчин
- Пасічне ➜ Гданськ
- Пасічне ➜ Гдиня
- Пасічне ➜ Долина
- Пасічне ➜ Слупськ
- Пасічне ➜ Сопот
- Пасічне ➜ Оборнікі
- Пасічне ➜ Слубіце
- Пасічне ➜ Олава
- Пасічне ➜ Відень
- Пасічне ➜ Анталія
- Пасічне ➜ Плоньск
- Пасічне ➜ Хотин
- Пасічне ➜ Хойніце
- Пасічне ➜ Ясло
- Пасічне ➜ Члухув
- Пасічне ➜ Поморіє
- Пасічне ➜ Варшава
- Пасічне ➜ Несебир
- Пасічне ➜ Свідніца
- Пасічне ➜ Свебодзіце
автобус Несебр - Пасічне
Зворотній автобус Пасічне - Несебр
Плануєте подорож за маршрутом Несебр - Пасічне? Тоді ви потрапили за адресою. Ми пропонуємо актуальний розклад автобуса Несебр - Пасічне, ціни на квитки від 499 грн, зручне бронювання онлайн без черг. Щодня десятки пасажирів обирають автобусні перевезення з міста Несебр до міста Пасічне завдяки комфорту, безпеці та вигідній вартості. Нижче ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання: скільки їхати, коли відправлення, які знижки, як купити квиток на автобус Несебр - Пасічне.
FAQ: часті питання про автобус Несебр - Пасічне
💰 Скільки коштує квиток на автобус Несебр - Пасічне?
Середня вартість проїзду на автобусі Несебр - Пасічне становить 499 грн з одного пасажира. Ціна може змінюватись залежно від перевізника, дня тижня, сезону та наявності багажу. У вечірніх рейсах та у вихідні квитки можуть бути дорожчими на 10–20%. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь онлайн — так вигідно та є вибір місць. Також радимо перевіряти акції перевізників: іноді можна знайти квиток на автобус Несебр - Пасічне за зниженою ціною.
🚍 З яких зупинок відправляється автобус Несебр - Пасічне?
Автобус Несебр - Пасічне відправляється з: . Посадка відбувається виключно на офіційних автовокзалах або автостанціях. Будь ласка, приходьте за 20–30 хвилин до відправлення, щоб встигнути зареєструвати багаж і зайняти місце. Якщо ви не знаєте, де точно знаходиться платформа, зверніться до диспетчера або подивіться на табло відправлень на вокзалі.
🏨 Куди прибуває автобус Несебр - Пасічне?
Кінцева зупинка напрямку з міста Несебр Болгарія в місто Пасічне Україна: . Також можливі проміжні зупинки — уточнюйте при купівлі квитка. Деякі рейси здійснюють висадку біля ключових транспортних вузлів, аеропортів або ТЦ. Інформація про всі зупинки доступна у вашому електронному квитку.
⏳ Скільки годин їхати автобусом Несебр - Пасічне?
Середня тривалість поїздки: . Час у дорозі залежить від погодних умов, завантаженості траси, простоїв на кордоні (для міжнародних маршрутів) та кількості санітарних зупинок. Досвідчені мандрівники радять закладати додаткову годину на непередбачувані затримки, особливо в зимовий період або під час святкових днів.
🕑 Коли відправляється автобус Несебр - Пасічне?
Час відправлення: . Розклад може змінюватись у святкові дні, за несприятливих погодних умов або з інших причин. Актуальну інформацію про час відправлення автобуса Несебр - Пасічне завжди можна перевірити на нашому сайті або за телефоном гарячої лінії. Також рекомендуємо уточнювати розклад за добу до поїздки.
👩👧👦 Чи є знижки на квитки для дітей, студентів, пенсіонерів?
Так, багато перевізників надають знижки на автобус Несебр - Пасічне: діти до 5 років — безкоштовно (без окремого місця), діти 5–12 років — знижка до 50%, студенти та пенсіонери — до 20%. Деякі компанії пропонують акційні тарифи для груп, сімей та постійних клієнтів. Щоб дізнатися точний розмір знижки, виберіть конкретний рейс на сайті — умови будуть вказані у деталях.
🎒 Який багаж можна взяти безкоштовно в автобус Несебр - Пасічне?
Зазвичай у вартість квитка входить 1–2 валізи вагою до 30 кг та ручна поклажа. Перевезення велосипедів, спорядження, музичних інструментів або великогабаритного багажу оплачується додатково. Якщо ви подорожуєте з нестандартним багажем, обов'язково повідомте про це при купівлі квитка на автобус Несебр - Пасічне, щоб перевізник підтвердив можливість перевезення.
🐶 Чи можна їхати з домашнім улюбленцем?
Перевезення тварин в автобусі Несебр - Пасічне дозволено не завжди — це залежить від політики перевізника. Для дрібних тварин (коти, собаки до 10 кг) потрібен спеціальний контейнер, ветеринарний паспорт із щепленнями. Великі собаки можуть їхати тільки в багажному відсіку в клітці. Плата за тварину зазвичай становить до 50% вартості дорослого квитка. Перед бронюванням обов'язково уточнюйте цей момент.
🔄 Як обміняти або повернути квиток на автобус Несебр - Пасічне?
Повернення квитка можливе з утриманням комісії, якщо до відправлення залишилось не менше 3 годин (для міжнародних рейсів — 6–12 годин). Обмін на іншу дату або рейс виконується за наявності вільних місць. Онлайн-заявку можна оформити в особистому кабінеті на сайті e-vokzal. Якщо виникли складнощі, зв'яжіться з підтримкою — допоможемо вирішити питання з поверненням квитка на автобус Несебр - Пасічне.
📞 Як зв’язатися з перевізником або знайти автобус на вокзалі?
Контактний телефон перевізника вказаний у вашому квитку. Також на автовокзалі є табло з номерами платформ, інформаційне бюро. Якщо виникли труднощі — телефонуйте на гарячу лінію e-vokzal. Оператори підкажуть, де зупиняється ваш автобус Несебр - Пасічне, і допоможуть зв'язатися з водієм.
🌍 Які документи потрібні для поїздки на автобусі Несебр - Пасічне?
Для внутрішніх рейсів достатньо паспорта або ID-картки. Для міжнародних маршрутів обов'язковий закордонний паспорт, а для деяких країн — віза або біометричний паспорт. Також радимо мати при собі роздрукований електронний квиток (хоча достатньо його на смартфоні) і, за необхідності, свідоцтво про народження дитини. Перевізник має право відмовити в посадці без повного пакета документів.
💺 Які зручності в салоні автобуса Несебр - Пасічне?
Більшість автобусів за напрямком Несебр - Пасічне обладнані м'якими відкидними сидіннями, кондиціонером, Wi-Fi, індивідуальними розетками для зарядки, санітарним модулем (туалет). У рейсах тривалістю понад 6 годин передбачені санітарні зупинки. Також можуть пропонуватися чай, кава, вода. Рівень комфорту залежить від класу перевізника — ви можете обрати економ, стандарт або бізнес-клас при купівлі квитка на автобус Несебр - Пасічне.
Чому обирають автобусні перевезення з e-vokzal для Несебр - Пасічне?
- 🚌 Тільки легальні перевізники з ліцензіями та страхуванням пасажирів. Жодних маршруток з підворіття.
- 🕒 Регулярні рейси за розкладом без скасувань. Розклад автобуса Несебр - Пасічне оновлюється щодня.
- 💺 Комфортні автобуси з кондиціонером, Wi-Fi, розетками, відкидними сидіннями та біотуалетами.
- 🎫 Електронний квиток — не потрібен друк. Достатньо показати на телефоні при посадці.
- 💰 Доступні ціни. Вартість квитка на автобус Несебр - Пасічне — від 499 грн, що значно дешевше потяга чи літака.
- 🛡️ Страхування пасажирів включено у вартість. Ваша безпека — пріоритет.
- 👨👩👧👦 Сімейні знижки, дитячі тарифи, акції для постійних клієнтів.
- 🌍 Міжнародні маршрути до Польщі, Німеччини, Чехії, Італії, Болгарії, Туреччини та інших країн.
- 📞 Цілодобова підтримка. Телефонуйте, якщо виникли питання щодо автобуса Несебр - Пасічне.
Як купити квиток на автобус Несебр - Пасічне?
- Знайдіть рейс за вашим напрямком Несебр – Пасічне через форму пошуку на головній сторінці.
- Виберіть дату, кількість пасажирів, натисніть «Знайти».
- Порівняйте доступні рейси, ціни, час у дорозі, зручності.
- Оберіть місця на схемі автобуса.
- Заповніть дані пасажирів, сплатіть квиток онлайн через захищений платіжний сервіс.
- Електронний квиток прийде на e-mail та у SMS. Збережіть його або роздрукуйте.
Після цього залишиться лише прийти на вокзал до часу відправлення автобуса Несебр - Пасічне і пред'явити квиток водієві. Швидко, зручно, без черг.
Популярні напрямки з міста Несебр
Окрім рейсу Несебр - Пасічне, з автовокзалу Несебр щодня відправляються автобуси за десятками інших напрямків. Серед найпопулярніших:
- Автобус Несебр – Варшава — від 800 грн, швидкий.
- Автобус Несебр – Берлін — прямий рейс, комфортний нічний переїзд.
- Автобус Несебр – Барселона — регулярні відправлення ВІІТОРОК,СЕРЕДА, знижки дітям, студентам, людям похилого віку.
- Автобус Несебр – Кишинів — вигідні ціни, швидкий маршрут.
Повний розклад автобусів, ціни та наявність місць ви можете переглянути в розділі Розклад автобусів. Купуйте квитки заздалегідь — найкращі місця розбирають першими.