Квитки на автобус
Дворічне - Чернігів
На сайті E-Vokzal надано актуальний розклад автобусів з міста Дворічне Україна в місто Чернігів Україна у 2026 році:
Автобус Дворічне - Чернігів відправляється від зупинок - .
Прибуває автобус Дворічне - Чернігів на зупинки - .
Час відправлення автобусів Дворічне - Чернігів - .
Середній час в дорозі автобуса з міста Дворічне Україна в місто Чернігів Україна - .
Середня ціна квитка на автобус Дворічне - Чернігів: 499 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Дворічне - Чернігів: .
За цим запитом квитки не знайдені
Ми не змогли знайти ваші квитки. Спробуйте змінити дату відтворення.
Доступні поїздки:
Запрошуємо до співробітництва транспортних підприємств
Ви можете продавати свої місця в автобусі за цим та іншими напрямками на e-vokzal.com
Автобуси з міста Дворічне
- Дворічне ➜ Люблін
- Дворічне ➜ Варшава
- Дворічне ➜ Бахмут
- Дворічне ➜ Байрак
- Дворічне ➜ Бакшти
- Дворічне ➜ Березівка
- Дворічне ➜ Березна
- Дворічне ➜ Березова-Лука
- Дворічне ➜ Березянка
- Дворічне ➜ Білий-Берег
- Дворічне ➜ Білий-Бір
- Дворічне ➜ Білогаліця
- Дворічне ➜ Білгорай
- Дворічне ➜ Бориси
- Дворічне ➜ Борзна
- Дворічне ➜ Ботьки
- Дворічне ➜ Браїла
- Дворічне ➜ Брамкі
- Дворічне ➜ Братислава
- Дворічне ➜ Брешія
- Дворічне ➜ Брест
- Дворічне ➜ Бреусівка
- Дворічне ➜ Бричани
- Дворічне ➜ Бріндизі
- Дворічне ➜ Брно
- Дворічне ➜ Бродщина
- Дворічне ➜ Броди
- Дворічне ➜ Bronіsze
- Дворічне ➜ Бронішев
- Дворічне ➜ Брошнів-Осада
- Дворічне ➜ Броварки
- Дворічне ➜ Брюгге
- Дворічне ➜ Брусилів
- Дворічне ➜ Брянка
- Дворічне ➜ Буковель
- Дворічне ➜ Буняківка
- Дворічне ➜ Бурбіно-поворот
- Дворічне ➜ Бурдур
- Дворічне ➜ Бурилове
- Дворічне ➜ Бурімка
- Дворічне ➜ Битом
- Дворічне ➜ Битув
- Дворічне ➜ Бжид
- Дворічне ➜ Бзів
- Дворічне ➜ Калатаб`яно
- Дворічне ➜ Канни
- Дворічне ➜ Кастельон-де-ла-Плана
- Дворічне ➜ Катанія
- Дворічне ➜ Чернещина
- Дворічне ➜ Чернігів
- Дворічне ➜ Чернівці
- Дворічне ➜ Чорнобаївка
- Дворічне ➜ Червоне
- Дворічне ➜ Червоні-Квіти
- Дворічне ➜ Червоний-Кут
- Дворічне ➜ Куенка
- Дворічне ➜ Домброва-Тарновска
- Дворічне ➜ Дарлово
- Дворічне ➜ Джанкой
- Дворічне ➜ Джулинка
- Дворічне ➜ Giessen
- Дворічне ➜ Джоя-Тауро
- Дворічне ➜ Гірник
- Дворічне ➜ Ґлоґув
- Дворічне ➜ Харівка
- Дворічне ➜ Гасселт
- Дворічне ➜ Гавронці
- Дворічне ➜ Глобине
- Дворічне ➜ Голинчинці
- Дворічне ➜ Грянчиха
- Дворічне ➜ Гриців
- Дворічне ➜ Губарівка
- Дворічне ➜ Гупалівка
- Дворічне ➜ Івано-Франківськ
- Дворічне ➜ Качорув
- Дворічне ➜ Хрущова-Микитівка
- Дворічне ➜ Кіршехір
- Дворічне ➜ Кочерги
- Дворічне ➜ Коломия
- Дворічне ➜ Вознесенськ
- Дворічне ➜ Новоайдар
- Дворічне ➜ Паненки
- Дворічне ➜ Пархомівка
- Дворічне ➜ Переславичі
- Дворічне ➜ Переспа
- Дворічне ➜ Перещепине
- Дворічне ➜ Перевальськ
- Дворічне ➜ Перевіз
- Дворічне ➜ Переяслав-Хмельницький
- Дворічне ➜ Перковци
- Дворічне ➜ Перлявка
- Дворічне ➜ Першотравенськ
- Дворічне ➜ Першотравневе
- Дворічне ➜ Первомайськ
- Дворічне ➜ Первозванівка
- Дворічне ➜ Пескара
- Дворічне ➜ Піш
- Дворічне ➜ Плішивець
- Дворічне ➜ Плоцьк
- Дворічне ➜ Плоєшті
- Дворічне ➜ Рунівщина
- Дворічне ➜ Русе
- Дворічне ➜ Риб`янцеве
- Дворічне ➜ Римарівка
- Дворічне ➜ Саарлуї
- Дворічне ➜ Сади
- Дворічне ➜ Сади-Дольне
- Дворічне ➜ Сафьяни
- Дворічне ➜ Шевченкове
- Дворічне ➜ Шишаки
- Дворічне ➜ Шпиків
- Дворічне ➜ Середз
- Дворічне ➜ Скалат
- Дворічне ➜ Скідель
- Дворічне ➜ Слупець
- Дворічне ➜ Слупськ
- Дворічне ➜ Смідин
- Дворічне ➜ Смоліне
- Дворічне ➜ Смолянинове
- Дворічне ➜ Смолярня
- Дворічне ➜ Снітине
- Дворічне ➜ Стадня
- Дворічне ➜ Стахорщина
- Дворічне ➜ Яковенщина-Горова
- Дворічне ➜ Київ--Дачна
- Дворічне ➜ Київ
- Дворічне ➜ Дніпро
- Дворічне ➜ Запоріжжя
- Дворічне ➜ Умань
- Дворічне ➜ Херсон
- Дворічне ➜ Харків
- Дворічне ➜ Полтава
- Дворічне ➜ Тернопіль
- Дворічне ➜ Хмельницький
- Дворічне ➜ Адлер
- Дворічне ➜ Адигейськ
- Дворічне ➜ Аньоне-Баньї
- Дворічне ➜ Андронівка
- Дворічне ➜ Андрушівка
- Дворічне ➜ Анкона
- Дворічне ➜ Антрацит
- Дворічне ➜ Архипівка
- Дворічне ➜ Авіньон
- Дворічне ➜ Бахмач
- Дворічне ➜ Балаково
- Дворічне ➜ Бєльці
- Дворічне ➜ Баничі
- Дворічне ➜ Бардєєв
- Дворічне ➜ Баришевка
- Дворічне ➜ Берлін
- Дворічне ➜ Бельсько-Бяла
- Дворічне ➜ Біляки
- Дворічне ➜ Бобруйськ
- Дворічне ➜ Бобринець
- Дворічне ➜ Бохня
- Дворічне ➜ Бодрум
- Дворічне ➜ Бодзанув
- Дворічне ➜ Богатиня
- Дворічне ➜ Богумин
- Дворічне ➜ Богуслав
- Дворічне ➜ Богородчани
- Дворічне ➜ Богуславка
- Дворічне ➜ Болехове-Оседле
- Дворічне ➜ Болехів
- Дворічне ➜ Борова
- Дворічне ➜ Боровеньки
- Дворічне ➜ Бредуни
- Дворічне ➜ Бригадирівка
- Дворічне ➜ Бжеґ
- Дворічне ➜ Бжеско
- Дворічне ➜ Бутівці
- Дворічне ➜ Чернотичі
- Дворічне ➜ Гора
- Дворічне ➜ Калинівка
- Дворічне ➜ Калинка
- Дворічне ➜ Хорли
- Дворічне ➜ Хорол
- Дворічне ➜ Хотинівка
- Дворічне ➜ Худоліївка
- Дворічне ➜ Ківерці
- Дворічне ➜ Клапая
- Дворічне ➜ Макіївка
- Дворічне ➜ Ожарув
- Дворічне ➜ Озеряни
- Дворічне ➜ Озеро
- Дворічне ➜ Палермо
- Дворічне ➜ Підгорівка
- Дворічне ➜ Підгорянка
- Дворічне ➜ Підок
- Дворічне ➜ Пієштяні
- Дворічне ➜ Піківець
- Дворічне ➜ Піла
- Дворічне ➜ Піщане
- Дворічне ➜ Покровськ
- Дворічне ➜ Старий-Іржавець
- Дворічне ➜ Старий-Солотвин
- Дворічне ➜ Тиврів
- Дворічне ➜ Убіжичі
- Дворічне ➜ Удич
- Дворічне ➜ Удіне
- Дворічне ➜ Угринів-КПП-Україна-Польща
- Дворічне ➜ Велика-Павлівка
- Дворічне ➜ Велика-Русава
- Дворічне ➜ Верхня-Ланна
- Дворічне ➜ Верхня-Мануйлівка
- Дворічне ➜ Верхньодніпровськ
- Дворічне ➜ Верхоли
- Дворічне ➜ Верховина
- Дворічне ➜ Верновіце
- Дворічне ➜ Вертіївка
- Дворічне ➜ Весела-Долина
- Дворічне ➜ Веселівка
- Дворічне ➜ Веселий-Поділ
- Дворічне ➜ Веселинове
- Дворічне ➜ Весняне
- Дворічне ➜ Віть
- Дворічне ➜ Ветхалівка
- Дворічне ➜ Viazivok
- Дворічне ➜ Вібли
- Дворічне ➜ Віченца
- Дворічне ➜ Вікторівка
- Дворічне ➜ Вільхуватка
- Дворічне ➜ Вілла-Сан-Джованні
- Дворічне ➜ Філлінген-Швеннінген
- Дворічне ➜ Вільне
Автобуси з міста Чернігів
- Чернігів ➜ Київ--Дачна
- Чернігів ➜ Київ
- Чернігів ➜ Дніпро
- Чернігів ➜ Запоріжжя
- Чернігів ➜ Умань
- Чернігів ➜ Харків
- Чернігів ➜ Полтава
- Чернігів ➜ Тернопіль
- Чернігів ➜ Луцьк
- Чернігів ➜ Хмельницький
- Чернігів ➜ Івано-Франківськ
- Чернігів ➜ Любашівка
- Чернігів ➜ Аахен
- Чернігів ➜ Абазівка
- Чернігів ➜ Абрамівка
- Чернігів ➜ Адигейськ
- Чернігів ➜ Амстердам
- Чернігів ➜ Андріївка
- Чернігів ➜ Анна
- Чернігів ➜ Ансі
- Чернігів ➜ Аннополь
- Чернігів ➜ Антрацит
- Чернігів ➜ Архипівка
- Чернігів ➜ Авдіївка
- Чернігів ➜ Авеццано
- Чернігів ➜ Бахмач
- Чернігів ➜ Балашов
- Чернігів ➜ Балчик
- Чернігів ➜ Балясне
- Чернігів ➜ Бєльці
- Чернігів ➜ Баничі
- Чернігів ➜ Бардєєв
- Чернігів ➜ Баришевка
- Чернігів ➜ Базель
- Чернігів ➜ Береза
- Чернігів ➜ Бережани
- Чернігів ➜ Бережинці
- Чернігів ➜ Бялка-Татшанська
- Чернігів ➜ Білосток
- Чернігів ➜ Біла-Церква
- Чернігів ➜ Біленченківка
- Чернігів ➜ Білоконівка
- Чернігів ➜ Білопілля
- Чернігів ➜ Білоцерківка
- Чернігів ➜ Болонья
- Чернігів ➜ Больцано
- Чернігів ➜ Борова
- Чернігів ➜ Боровеньки
- Чернігів ➜ Борщів
- Чернігів ➜ Брацлав
- Чернігів ➜ Бромля
- Чернігів ➜ Бухалівка
- Чернігів ➜ Чернотичі
- Чернігів ➜ Чернятин
- Чернігів ➜ Дехтярка
- Чернігів ➜ Дідківці
- Чернігів ➜ Діброва
- Чернігів ➜ Дилево
- Чернігів ➜ Платонове
- Чернігів ➜ Ружобемброк
- Чернігів ➜ Сухоносівка
- Чернігів ➜ Старі-Петликівці
- Чернігів ➜ Боровенька
- Чернігів ➜ Хейгешалом
- Чернігів ➜ Аеропорт-Модлін
- Чернігів ➜ Хорол
- Чернігів ➜ Лохвиця
- Чернігів ➜ Андріяшівка
- Чернігів ➜ Кропивницький
- Чернігів ➜ Татарів
- Чернігів ➜ Микуличин
- Чернігів ➜ Щецин
- Чернігів ➜ Тихи
- Чернігів ➜ Бібрка
- Чернігів ➜ Черкаси
- Чернігів ➜ Бидгощ
- Чернігів ➜ Торунь
- Чернігів ➜ Ковель
- Чернігів ➜ Аеропорт-Краків-Баліце
- Чернігів ➜ Хожув
- Чернігів ➜ Яворів
- Чернігів ➜ Новояворівськ
- Чернігів ➜ Познань
- Чернігів ➜ Кривий-Ріг
- Чернігів ➜ Гожув-Велькопольски
- Чернігів ➜ Кременчук
- Чернігів ➜ Рава-Руська
- Чернігів ➜ Недригайлів
- Чернігів ➜ Львів
- Чернігів ➜ Броди
- Чернігів ➜ Стрий
- Чернігів ➜ Шептицький
- Чернігів ➜ Сміла
- Чернігів ➜ Аеропорт-Ряшів-Ясенка
- Чернігів ➜ Стшельце-Опольські
- Чернігів ➜ Свебодзін
- Чернігів ➜ Аеропорт-Фредеріка-Шопена
- Чернігів ➜ Чеховіце-Дзедзіце
- Чернігів ➜ Мукачево
- Чернігів ➜ Холм
- Чернігів ➜ Люблін
- Чернігів ➜ Галич
- Чернігів ➜ Свалява
- Чернігів ➜ Нижні-Ворота
- Чернігів ➜ Гоща
- Чернігів ➜ Ополе
- Чернігів ➜ Бжеґ
- Чернігів ➜ Глівіце
- Чернігів ➜ Вроцлав
- Чернігів ➜ Житомир
- Чернігів ➜ Тарнув
- Чернігів ➜ Звягель
- Чернігів ➜ Ягодин-КПП-(Україна/Польща)
- Чернігів ➜ Сколе
- Чернігів ➜ Дорохуськ-КПП-(Польща/Україна)
- Чернігів ➜ Лубни
- Чернігів ➜ Аеропорт-Вроцлав-ім-Миколи-Коперника
- Чернігів ➜ Ясенів
- Чернігів ➜ Берлін
- Чернігів ➜ Ужгород
- Чернігів ➜ Катовіце
- Чернігів ➜ Пирятин
- Чернігів ➜ Радивилів
- Чернігів ➜ Краків
- Чернігів ➜ Рівне
- Чернігів ➜ Дубно
- Чернігів ➜ Бельсько-Бяла
- Чернігів ➜ Делятин
- Чернігів ➜ Перемишль
- Чернігів ➜ Ряшів
- Чернігів ➜ Суми
- Чернігів ➜ Надвірна
- Чернігів ➜ Пщина
- Чернігів ➜ Бурштин
- Чернігів ➜ Ромни
- Чернігів ➜ Крупець
- Чернігів ➜ Яремче
- Чернігів ➜ Дембиця
- Чернігів ➜ Буковель
- Чернігів ➜ Гданськ
- Чернігів ➜ Гдиня
- Чернігів ➜ Олава
- Чернігів ➜ Корець
- Чернігів ➜ Бориспіль
- Чернігів ➜ Рогатин
- Чернігів ➜ Варшава
- Чернігів ➜ Лодзь
- Чернігів ➜ Хшанув
- Чернігів ➜ Одеса
- Чернігів ➜ Кишинів
- Чернігів ➜ Старокозаче
- Чернігів ➜ Жашків
автобус Дворічне - Чернігів
Зворотній автобус Чернігів - Дворічне
Плануєте подорож за маршрутом Дворічне - Чернігів? Тоді ви потрапили за адресою. Ми пропонуємо актуальний розклад автобуса Дворічне - Чернігів, ціни на квитки від 499 грн, зручне бронювання онлайн без черг. Щодня десятки пасажирів обирають автобусні перевезення з міста Дворічне до міста Чернігів завдяки комфорту, безпеці та вигідній вартості. Нижче ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання: скільки їхати, коли відправлення, які знижки, як купити квиток на автобус Дворічне - Чернігів.
FAQ: часті питання про автобус Дворічне - Чернігів
💰 Скільки коштує квиток на автобус Дворічне - Чернігів?
Середня вартість проїзду на автобусі Дворічне - Чернігів становить 499 грн з одного пасажира. Ціна може змінюватись залежно від перевізника, дня тижня, сезону та наявності багажу. У вечірніх рейсах та у вихідні квитки можуть бути дорожчими на 10–20%. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь онлайн — так вигідно та є вибір місць. Також радимо перевіряти акції перевізників: іноді можна знайти квиток на автобус Дворічне - Чернігів за зниженою ціною.
🚍 З яких зупинок відправляється автобус Дворічне - Чернігів?
Автобус Дворічне - Чернігів відправляється з: . Посадка відбувається виключно на офіційних автовокзалах або автостанціях. Будь ласка, приходьте за 20–30 хвилин до відправлення, щоб встигнути зареєструвати багаж і зайняти місце. Якщо ви не знаєте, де точно знаходиться платформа, зверніться до диспетчера або подивіться на табло відправлень на вокзалі.
🏨 Куди прибуває автобус Дворічне - Чернігів?
Кінцева зупинка напрямку з міста Дворічне Україна в місто Чернігів Україна: . Також можливі проміжні зупинки — уточнюйте при купівлі квитка. Деякі рейси здійснюють висадку біля ключових транспортних вузлів, аеропортів або ТЦ. Інформація про всі зупинки доступна у вашому електронному квитку.
⏳ Скільки годин їхати автобусом Дворічне - Чернігів?
Середня тривалість поїздки: . Час у дорозі залежить від погодних умов, завантаженості траси, простоїв на кордоні (для міжнародних маршрутів) та кількості санітарних зупинок. Досвідчені мандрівники радять закладати додаткову годину на непередбачувані затримки, особливо в зимовий період або під час святкових днів.
🕑 Коли відправляється автобус Дворічне - Чернігів?
Час відправлення: . Розклад може змінюватись у святкові дні, за несприятливих погодних умов або з інших причин. Актуальну інформацію про час відправлення автобуса Дворічне - Чернігів завжди можна перевірити на нашому сайті або за телефоном гарячої лінії. Також рекомендуємо уточнювати розклад за добу до поїздки.
👩👧👦 Чи є знижки на квитки для дітей, студентів, пенсіонерів?
Так, багато перевізників надають знижки на автобус Дворічне - Чернігів: діти до 5 років — безкоштовно (без окремого місця), діти 5–12 років — знижка до 50%, студенти та пенсіонери — до 20%. Деякі компанії пропонують акційні тарифи для груп, сімей та постійних клієнтів. Щоб дізнатися точний розмір знижки, виберіть конкретний рейс на сайті — умови будуть вказані у деталях.
🎒 Який багаж можна взяти безкоштовно в автобус Дворічне - Чернігів?
Зазвичай у вартість квитка входить 1–2 валізи вагою до 30 кг та ручна поклажа. Перевезення велосипедів, спорядження, музичних інструментів або великогабаритного багажу оплачується додатково. Якщо ви подорожуєте з нестандартним багажем, обов'язково повідомте про це при купівлі квитка на автобус Дворічне - Чернігів, щоб перевізник підтвердив можливість перевезення.
🐶 Чи можна їхати з домашнім улюбленцем?
Перевезення тварин в автобусі Дворічне - Чернігів дозволено не завжди — це залежить від політики перевізника. Для дрібних тварин (коти, собаки до 10 кг) потрібен спеціальний контейнер, ветеринарний паспорт із щепленнями. Великі собаки можуть їхати тільки в багажному відсіку в клітці. Плата за тварину зазвичай становить до 50% вартості дорослого квитка. Перед бронюванням обов'язково уточнюйте цей момент.
🔄 Як обміняти або повернути квиток на автобус Дворічне - Чернігів?
Повернення квитка можливе з утриманням комісії, якщо до відправлення залишилось не менше 3 годин (для міжнародних рейсів — 6–12 годин). Обмін на іншу дату або рейс виконується за наявності вільних місць. Онлайн-заявку можна оформити в особистому кабінеті на сайті e-vokzal. Якщо виникли складнощі, зв'яжіться з підтримкою — допоможемо вирішити питання з поверненням квитка на автобус Дворічне - Чернігів.
📞 Як зв’язатися з перевізником або знайти автобус на вокзалі?
Контактний телефон перевізника вказаний у вашому квитку. Також на автовокзалі є табло з номерами платформ, інформаційне бюро. Якщо виникли труднощі — телефонуйте на гарячу лінію e-vokzal. Оператори підкажуть, де зупиняється ваш автобус Дворічне - Чернігів, і допоможуть зв'язатися з водієм.
🌍 Які документи потрібні для поїздки на автобусі Дворічне - Чернігів?
Для внутрішніх рейсів достатньо паспорта або ID-картки. Для міжнародних маршрутів обов'язковий закордонний паспорт, а для деяких країн — віза або біометричний паспорт. Також радимо мати при собі роздрукований електронний квиток (хоча достатньо його на смартфоні) і, за необхідності, свідоцтво про народження дитини. Перевізник має право відмовити в посадці без повного пакета документів.
💺 Які зручності в салоні автобуса Дворічне - Чернігів?
Більшість автобусів за напрямком Дворічне - Чернігів обладнані м'якими відкидними сидіннями, кондиціонером, Wi-Fi, індивідуальними розетками для зарядки, санітарним модулем (туалет). У рейсах тривалістю понад 6 годин передбачені санітарні зупинки. Також можуть пропонуватися чай, кава, вода. Рівень комфорту залежить від класу перевізника — ви можете обрати економ, стандарт або бізнес-клас при купівлі квитка на автобус Дворічне - Чернігів.
Чому обирають автобусні перевезення з e-vokzal для Дворічне - Чернігів?
- 🚌 Тільки легальні перевізники з ліцензіями та страхуванням пасажирів. Жодних маршруток з підворіття.
- 🕒 Регулярні рейси за розкладом без скасувань. Розклад автобуса Дворічне - Чернігів оновлюється щодня.
- 💺 Комфортні автобуси з кондиціонером, Wi-Fi, розетками, відкидними сидіннями та біотуалетами.
- 🎫 Електронний квиток — не потрібен друк. Достатньо показати на телефоні при посадці.
- 💰 Доступні ціни. Вартість квитка на автобус Дворічне - Чернігів — від 499 грн, що значно дешевше потяга чи літака.
- 🛡️ Страхування пасажирів включено у вартість. Ваша безпека — пріоритет.
- 👨👩👧👦 Сімейні знижки, дитячі тарифи, акції для постійних клієнтів.
- 🌍 Міжнародні маршрути до Польщі, Німеччини, Чехії, Італії, Болгарії, Туреччини та інших країн.
- 📞 Цілодобова підтримка. Телефонуйте, якщо виникли питання щодо автобуса Дворічне - Чернігів.
Як купити квиток на автобус Дворічне - Чернігів?
- Знайдіть рейс за вашим напрямком Дворічне – Чернігів через форму пошуку на головній сторінці.
- Виберіть дату, кількість пасажирів, натисніть «Знайти».
- Порівняйте доступні рейси, ціни, час у дорозі, зручності.
- Оберіть місця на схемі автобуса.
- Заповніть дані пасажирів, сплатіть квиток онлайн через захищений платіжний сервіс.
- Електронний квиток прийде на e-mail та у SMS. Збережіть його або роздрукуйте.
Після цього залишиться лише прийти на вокзал до часу відправлення автобуса Дворічне - Чернігів і пред'явити квиток водієві. Швидко, зручно, без черг.
Популярні напрямки з міста Дворічне
Окрім рейсу Дворічне - Чернігів, з автовокзалу Дворічне щодня відправляються автобуси за десятками інших напрямків. Серед найпопулярніших:
- Автобус Дворічне – Варшава — від 800 грн, швидкий.
- Автобус Дворічне – Берлін — прямий рейс, комфортний нічний переїзд.
- Автобус Дворічне – Барселона — регулярні відправлення ВІІТОРОК,СЕРЕДА, знижки дітям, студентам, людям похилого віку.
- Автобус Дворічне – Кишинів — вигідні ціни, швидкий маршрут.
Повний розклад автобусів, ціни та наявність місць ви можете переглянути в розділі Розклад автобусів. Купуйте квитки заздалегідь — найкращі місця розбирають першими.