Квитки на автобус
Буковель - Нансі
На сайті E-Vokzal надано актуальний розклад автобусів з міста Буковель Україна в місто Нансі Франція у 2026 році:
Автобус Буковель - Нансі відправляється від зупинок - .
Прибуває автобус Буковель - Нансі на зупинки - .
Час відправлення автобусів Буковель - Нансі - .
Середній час в дорозі автобуса з міста Буковель Україна в місто Нансі Франція - .
Середня ціна квитка на автобус Буковель - Нансі: 499 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Буковель - Нансі: .
За цим запитом квитки не знайдені
Ми не змогли знайти ваші квитки. Спробуйте змінити дату відтворення.
Доступні поїздки:
Запрошуємо до співробітництва транспортних підприємств
Ви можете продавати свої місця в автобусі за цим та іншими напрямками на e-vokzal.com
Автобуси з міста Буковель
- Буковель ➜ Київ
- Буковель ➜ Дніпро
- Буковель ➜ Запоріжжя
- Буковель ➜ Умань
- Буковель ➜ Харків
- Буковель ➜ Полтава
- Буковель ➜ Тернопіль
- Буковель ➜ Хмельницький
- Буковель ➜ Івано-Франківськ
- Буковель ➜ Аахен
- Буковель ➜ Абазівка
- Буковель ➜ Абрамівка
- Буковель ➜ Адигейськ
- Буковель ➜ Амстердам
- Буковель ➜ Андріївка
- Буковель ➜ Ансі
- Буковель ➜ Аннополь
- Буковель ➜ Антрацит
- Буковель ➜ Авдіївка
- Буковель ➜ Бахмач
- Буковель ➜ Балашов
- Буковель ➜ Балчик
- Буковель ➜ Бєльці
- Буковель ➜ Баничі
- Буковель ➜ Бардєєв
- Буковель ➜ Баришевка
- Буковель ➜ Базель
- Буковель ➜ Береза
- Буковель ➜ Бережани
- Буковель ➜ Бережинці
- Буковель ➜ Білосток
- Буковель ➜ Біла-Церква
- Буковель ➜ Біленченківка
- Буковель ➜ Білоконівка
- Буковель ➜ Білокуракине
- Буковель ➜ Білоцерківка
- Буковель ➜ Болонья
- Буковель ➜ Больцано
- Буковель ➜ Борова
- Буковель ➜ Боровеньки
- Буковель ➜ Борщів
- Буковель ➜ Брацлав
- Буковель ➜ Бромля
- Буковель ➜ Чернотичі
- Буковель ➜ Чернятин
- Буковель ➜ Дехтярка
- Буковель ➜ Діброва
- Буковель ➜ Дилево
- Буковель ➜ Ганжі
- Буковель ➜ Платонове
- Буковель ➜ Ружобемброк
- Буковель ➜ Старі-Петликівці
- Буковель ➜ Сухоносівка
- Буковель ➜ Любашівка
- Буковель ➜ Анна
- Буковель ➜ Авеццано
- Буковель ➜ Ахремівці
- Буковель ➜ Амвросіївка
- Буковель ➜ Близнаці
- Буковель ➜ Хейгешалом
- Буковель ➜ Аеропорт-Фредеріка-Шопена
- Буковель ➜ Одеса
- Буковель ➜ Суми
- Буковель ➜ Миколаїв
- Буковель ➜ Рівне
- Буковель ➜ Хорол
- Буковель ➜ Пирятин
- Буковель ➜ Бориспіль
- Буковель ➜ Кривий-Ріг
- Буковель ➜ Житомир
- Буковель ➜ Чернігів
- Буковель ➜ Ужгород
- Буковель ➜ Львів
- Буковель ➜ Вінниця
- Буковель ➜ Черкаси
- Буковель ➜ Кропивницький
- Буковель ➜ Бібрка
- Буковель ➜ Херсон
- Буковель ➜ Кременчук
- Буковель ➜ Новоархангельськ
- Буковель ➜ Броди
- Буковель ➜ Шептицький
- Буковель ➜ Бучач
- Буковель ➜ Летичів
- Буковель ➜ Кагарлик
- Буковель ➜ Сміла
- Буковель ➜ Рахів
- Буковель ➜ Великий-Бичків
- Буковель ➜ Ясіня
- Буковель ➜ Кам'янське
- Буковель ➜ Гайсин
- Буковель ➜ Монастириська
- Буковель ➜ Вознесенськ
- Буковель ➜ Первомайськ
- Буковель ➜ Мукачево
- Буковель ➜ Південноукраїнськ
- Буковель ➜ Люблін
- Буковель ➜ Галич
- Буковель ➜ Решетилівка
- Буковель ➜ Гоща
- Буковель ➜ Корсунь-Шевченківський
- Буковель ➜ Виноградів
- Буковель ➜ Підволочиськ
- Буковель ➜ Звягель
- Буковель ➜ Татарів
- Буковель ➜ Тячів
- Буковель ➜ Літин
- Буковель ➜ Солотвино
- Буковель ➜ Світловодськ
- Буковель ➜ Лубни
- Буковель ➜ Ясенів
- Буковель ➜ Берегове
- Буковель ➜ Немирів
- Буковель ➜ Хуст
- Буковель ➜ Радивилів
- Буковель ➜ Миронівка
- Буковель ➜ Ворохта
- Буковель ➜ Микуличин
- Буковель ➜ Дубно
- Буковель ➜ Коростишів
- Буковель ➜ Городище
- Буковель ➜ Надвірна
- Буковель ➜ Бурштин
- Буковель ➜ Крупець
- Буковель ➜ Яремче
- Буковель ➜ Корець
- Буковель ➜ Волочиськ
- Буковель ➜ Кременець
- Буковель ➜ Рогатин
- Буковель ➜ Варшава
- Буковель ➜ Ізюм
- Буковель ➜ Шевченкове
- Буковель ➜ Лохвиця
- Буковель ➜ Недригайлів
- Буковель ➜ Ромни
- Буковель ➜ Немце
- Буковель ➜ Сватове
- Буковель ➜ Огирівка
- Буковель ➜ Охіньки
- Буковель ➜ Леушени
- Буковель ➜ Левен
- Буковель ➜ Мала-Лая
- Буковель ➜ Мокрі-Велички
- Буковель ➜ Мала-Павлівка
- Буковель ➜ Молодиківщина
- Буковель ➜ Нова-Одеса
- Буковель ➜ Опочно
- Буковель ➜ Нова-Водолага
- Буковель ➜ Мамалига
- Буковель ➜ Маначинівка
- Буковель ➜ Маневичі
- Буковель ➜ Остапівка
- Буковель ➜ Марівка
- Буковель ➜ Лович
- Буковель ➜ Лозова
- Буковель ➜ Новомиргород
- Буковель ➜ Новоохтирка
- Буковель ➜ Лозове
- Буковель ➜ Минівка
- Буковель ➜ Нові-Вирки
- Буковель ➜ Мелітополь
- Буковель ➜ Пайде
- Буковель ➜ Мельниця-Подільська
- Буковель ➜ Новий-Тагамлик
- Буковель ➜ Пакославіце
- Буковель ➜ Меркуловичі
- Буковель ➜ Рахни
- Буковель ➜ Нафтовик
- Буковель ➜ Намюр
- Буковель ➜ Нансі
- Буковель ➜ Міхаловце
- Буковель ➜ Низова-Яковенщина
- Буковель ➜ Обнінськ
- Буковель ➜ Переброд`є
Автобуси з міста Нансі
- Нансі ➜ Сватове
- Нансі ➜ Глівіце
- Нансі ➜ Таллінн
- Нансі ➜ Лохвиця
- Нансі ➜ Леушени
- Нансі ➜ Левен
- Нансі ➜ Андріяшівка
- Нансі ➜ Ольштинек
- Нансі ➜ Ворохта
- Нансі ➜ Лемборк
- Нансі ➜ Татарів
- Нансі ➜ Микуличин
- Нансі ➜ Устроне-Морське
- Нансі ➜ Кошалін
- Нансі ➜ Радомсько
- Нансі ➜ Щецин
- Нансі ➜ Оструда
- Нансі ➜ Тихи
- Нансі ➜ Зґожелець
- Нансі ➜ Бидгощ
- Нансі ➜ Торунь
- Нансі ➜ Дубниця-над-Вагом
- Нансі ➜ Влоцлавек
- Нансі ➜ Каліш
- Нансі ➜ Пієштяні
- Нансі ➜ Трнава
- Нансі ➜ Лешно
- Нансі ➜ Познань
- Нансі ➜ Остапівка
- Нансі ➜ Ходзеж
- Нансі ➜ Виноградів
- Нансі ➜ Гожув-Велькопольски
- Нансі ➜ Зелена-Гура
- Нансі ➜ Костшин-над-Одрой
- Нансі ➜ Ніско
- Нансі ➜ Радом
- Нансі ➜ Недригайлів
- Нансі ➜ Колобжег
- Нансі ➜ Острава
- Нансі ➜ Нова-Суль
- Нансі ➜ Реда
- Нансі ➜ Ключборк
- Нансі ➜ Кемпно
- Нансі ➜ Санок
- Нансі ➜ Вейхерово
- Нансі ➜ Летичів
- Нансі ➜ Пакославіце
- Нансі ➜ Рахів
- Нансі ➜ Острув-Велькопольський
- Нансі ➜ Великий-Бичків
- Нансі ➜ Брно
- Нансі ➜ Ясіня
- Нансі ➜ Рахни
- Нансі ➜ Стальова-Воля
- Нансі ➜ Кельце
- Нансі ➜ Польковіце
- Нансі ➜ Гловно
- Нансі ➜ Згеж
- Нансі ➜ Білий-Бір
- Нансі ➜ Надвірна
- Нансі ➜ Свебодзін
- Нансі ➜ Нафтовик
- Нансі ➜ Намюр
- Нансі ➜ Мукачево
- Нансі ➜ Нове-Место-над-Вагом
- Нансі ➜ Нітра
- Нансі ➜ Щецинек
- Нансі ➜ Стрикув
- Нансі ➜ Прага
- Нансі ➜ Живець
- Нансі ➜ Ополе
- Нансі ➜ Бжеґ
- Нансі ➜ Єленя-Гура
- Нансі ➜ Легніца
- Нансі ➜ Валбжих
- Нансі ➜ Вроцлав
- Нансі ➜ Болеславець
- Нансі ➜ Семпульно-Краєнське
- Нансі ➜ Тарнув
- Нансі ➜ Груєць
- Нансі ➜ Тячів
- Нансі ➜ Ґлоґув
- Нансі ➜ Солотвино
- Нансі ➜ Сандомир
- Нансі ➜ Оломоуц
- Нансі ➜ Аеропорт-Вроцлав-ім-Миколи-Коперника
- Нансі ➜ Млава
- Нансі ➜ Братислава
- Нансі ➜ Мамалига
- Нансі ➜ Маначинівка
- Нансі ➜ Аеропорт-Гданськ-Лех-Валенса
- Нансі ➜ Маневичі
- Нансі ➜ Катовіце
- Нансі ➜ Умань
- Нансі ➜ Пирятин
- Нансі ➜ Каменна-Гура
- Нансі ➜ Їглава
- Нансі ➜ Лодзь
- Нансі ➜ Петркув-Трибунальський
- Нансі ➜ Краків
- Нансі ➜ Конти-Вроцлавські
- Нансі ➜ Піла
- Нансі ➜ Прусіце
- Нансі ➜ Ельблонг
- Нансі ➜ Ольштин
- Нансі ➜ Кутно
- Нансі ➜ Жиліна
- Нансі ➜ Бельсько-Бяла
- Нансі ➜ Кросно
- Нансі ➜ Пшемисль
- Нансі ➜ Ряшів
- Нансі ➜ Поважська-Бистриця
- Нансі ➜ Ченстохова
- Нансі ➜ Любін
- Нансі ➜ Нові-Вирки
- Нансі ➜ Мелітополь
- Нансі ➜ Новий-Тагамлик
- Нансі ➜ Меркуловичі
- Нансі ➜ Опатув
- Нансі ➜ Тренчин
- Нансі ➜ Буковель
- Нансі ➜ Гданськ
- Нансі ➜ Гдиня
- Нансі ➜ Слупськ
- Нансі ➜ Сопот
- Нансі ➜ Оборнікі
- Нансі ➜ Слубіце
- Нансі ➜ Олава
- Нансі ➜ Відень
- Нансі ➜ Плоньск
- Нансі ➜ Міхаловце
- Нансі ➜ Низова-Яковенщина
- Нансі ➜ Хойніце
- Нансі ➜ Ясло
- Нансі ➜ Члухув
- Нансі ➜ Варшава
- Нансі ➜ Свідніца
- Нансі ➜ Свебодзіце
автобус Буковель - Нансі
Зворотній автобус Нансі - Буковель
Плануєте подорож за маршрутом Буковель - Нансі? Тоді ви потрапили за адресою. Ми пропонуємо актуальний розклад автобуса Буковель - Нансі, ціни на квитки від 499 грн, зручне бронювання онлайн без черг. Щодня десятки пасажирів обирають автобусні перевезення з міста Буковель до міста Нансі завдяки комфорту, безпеці та вигідній вартості. Нижче ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання: скільки їхати, коли відправлення, які знижки, як купити квиток на автобус Буковель - Нансі.
FAQ: часті питання про автобус Буковель - Нансі
💰 Скільки коштує квиток на автобус Буковель - Нансі?
Середня вартість проїзду на автобусі Буковель - Нансі становить 499 грн з одного пасажира. Ціна може змінюватись залежно від перевізника, дня тижня, сезону та наявності багажу. У вечірніх рейсах та у вихідні квитки можуть бути дорожчими на 10–20%. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь онлайн — так вигідно та є вибір місць. Також радимо перевіряти акції перевізників: іноді можна знайти квиток на автобус Буковель - Нансі за зниженою ціною.
🚍 З яких зупинок відправляється автобус Буковель - Нансі?
Автобус Буковель - Нансі відправляється з: . Посадка відбувається виключно на офіційних автовокзалах або автостанціях. Будь ласка, приходьте за 20–30 хвилин до відправлення, щоб встигнути зареєструвати багаж і зайняти місце. Якщо ви не знаєте, де точно знаходиться платформа, зверніться до диспетчера або подивіться на табло відправлень на вокзалі.
🏨 Куди прибуває автобус Буковель - Нансі?
Кінцева зупинка напрямку з міста Буковель Україна в місто Нансі Франція: . Також можливі проміжні зупинки — уточнюйте при купівлі квитка. Деякі рейси здійснюють висадку біля ключових транспортних вузлів, аеропортів або ТЦ. Інформація про всі зупинки доступна у вашому електронному квитку.
⏳ Скільки годин їхати автобусом Буковель - Нансі?
Середня тривалість поїздки: . Час у дорозі залежить від погодних умов, завантаженості траси, простоїв на кордоні (для міжнародних маршрутів) та кількості санітарних зупинок. Досвідчені мандрівники радять закладати додаткову годину на непередбачувані затримки, особливо в зимовий період або під час святкових днів.
🕑 Коли відправляється автобус Буковель - Нансі?
Час відправлення: . Розклад може змінюватись у святкові дні, за несприятливих погодних умов або з інших причин. Актуальну інформацію про час відправлення автобуса Буковель - Нансі завжди можна перевірити на нашому сайті або за телефоном гарячої лінії. Також рекомендуємо уточнювати розклад за добу до поїздки.
👩👧👦 Чи є знижки на квитки для дітей, студентів, пенсіонерів?
Так, багато перевізників надають знижки на автобус Буковель - Нансі: діти до 5 років — безкоштовно (без окремого місця), діти 5–12 років — знижка до 50%, студенти та пенсіонери — до 20%. Деякі компанії пропонують акційні тарифи для груп, сімей та постійних клієнтів. Щоб дізнатися точний розмір знижки, виберіть конкретний рейс на сайті — умови будуть вказані у деталях.
🎒 Який багаж можна взяти безкоштовно в автобус Буковель - Нансі?
Зазвичай у вартість квитка входить 1–2 валізи вагою до 30 кг та ручна поклажа. Перевезення велосипедів, спорядження, музичних інструментів або великогабаритного багажу оплачується додатково. Якщо ви подорожуєте з нестандартним багажем, обов'язково повідомте про це при купівлі квитка на автобус Буковель - Нансі, щоб перевізник підтвердив можливість перевезення.
🐶 Чи можна їхати з домашнім улюбленцем?
Перевезення тварин в автобусі Буковель - Нансі дозволено не завжди — це залежить від політики перевізника. Для дрібних тварин (коти, собаки до 10 кг) потрібен спеціальний контейнер, ветеринарний паспорт із щепленнями. Великі собаки можуть їхати тільки в багажному відсіку в клітці. Плата за тварину зазвичай становить до 50% вартості дорослого квитка. Перед бронюванням обов'язково уточнюйте цей момент.
🔄 Як обміняти або повернути квиток на автобус Буковель - Нансі?
Повернення квитка можливе з утриманням комісії, якщо до відправлення залишилось не менше 3 годин (для міжнародних рейсів — 6–12 годин). Обмін на іншу дату або рейс виконується за наявності вільних місць. Онлайн-заявку можна оформити в особистому кабінеті на сайті e-vokzal. Якщо виникли складнощі, зв'яжіться з підтримкою — допоможемо вирішити питання з поверненням квитка на автобус Буковель - Нансі.
📞 Як зв’язатися з перевізником або знайти автобус на вокзалі?
Контактний телефон перевізника вказаний у вашому квитку. Також на автовокзалі є табло з номерами платформ, інформаційне бюро. Якщо виникли труднощі — телефонуйте на гарячу лінію e-vokzal. Оператори підкажуть, де зупиняється ваш автобус Буковель - Нансі, і допоможуть зв'язатися з водієм.
🌍 Які документи потрібні для поїздки на автобусі Буковель - Нансі?
Для внутрішніх рейсів достатньо паспорта або ID-картки. Для міжнародних маршрутів обов'язковий закордонний паспорт, а для деяких країн — віза або біометричний паспорт. Також радимо мати при собі роздрукований електронний квиток (хоча достатньо його на смартфоні) і, за необхідності, свідоцтво про народження дитини. Перевізник має право відмовити в посадці без повного пакета документів.
💺 Які зручності в салоні автобуса Буковель - Нансі?
Більшість автобусів за напрямком Буковель - Нансі обладнані м'якими відкидними сидіннями, кондиціонером, Wi-Fi, індивідуальними розетками для зарядки, санітарним модулем (туалет). У рейсах тривалістю понад 6 годин передбачені санітарні зупинки. Також можуть пропонуватися чай, кава, вода. Рівень комфорту залежить від класу перевізника — ви можете обрати економ, стандарт або бізнес-клас при купівлі квитка на автобус Буковель - Нансі.
Чому обирають автобусні перевезення з e-vokzal для Буковель - Нансі?
- 🚌 Тільки легальні перевізники з ліцензіями та страхуванням пасажирів. Жодних маршруток з підворіття.
- 🕒 Регулярні рейси за розкладом без скасувань. Розклад автобуса Буковель - Нансі оновлюється щодня.
- 💺 Комфортні автобуси з кондиціонером, Wi-Fi, розетками, відкидними сидіннями та біотуалетами.
- 🎫 Електронний квиток — не потрібен друк. Достатньо показати на телефоні при посадці.
- 💰 Доступні ціни. Вартість квитка на автобус Буковель - Нансі — від 499 грн, що значно дешевше потяга чи літака.
- 🛡️ Страхування пасажирів включено у вартість. Ваша безпека — пріоритет.
- 👨👩👧👦 Сімейні знижки, дитячі тарифи, акції для постійних клієнтів.
- 🌍 Міжнародні маршрути до Польщі, Німеччини, Чехії, Італії, Болгарії, Туреччини та інших країн.
- 📞 Цілодобова підтримка. Телефонуйте, якщо виникли питання щодо автобуса Буковель - Нансі.
Як купити квиток на автобус Буковель - Нансі?
- Знайдіть рейс за вашим напрямком Буковель – Нансі через форму пошуку на головній сторінці.
- Виберіть дату, кількість пасажирів, натисніть «Знайти».
- Порівняйте доступні рейси, ціни, час у дорозі, зручності.
- Оберіть місця на схемі автобуса.
- Заповніть дані пасажирів, сплатіть квиток онлайн через захищений платіжний сервіс.
- Електронний квиток прийде на e-mail та у SMS. Збережіть його або роздрукуйте.
Після цього залишиться лише прийти на вокзал до часу відправлення автобуса Буковель - Нансі і пред'явити квиток водієві. Швидко, зручно, без черг.
Популярні напрямки з міста Буковель
Окрім рейсу Буковель - Нансі, з автовокзалу Буковель щодня відправляються автобуси за десятками інших напрямків. Серед найпопулярніших:
- Автобус Буковель – Варшава — від 800 грн, швидкий.
- Автобус Буковель – Берлін — прямий рейс, комфортний нічний переїзд.
- Автобус Буковель – Барселона — регулярні відправлення ВІІТОРОК,СЕРЕДА, знижки дітям, студентам, людям похилого віку.
- Автобус Буковель – Кишинів — вигідні ціни, швидкий маршрут.
Повний розклад автобусів, ціни та наявність місць ви можете переглянути в розділі Розклад автобусів. Купуйте квитки заздалегідь — найкращі місця розбирають першими.