Квитки на автобус
Ботьки - Прогрес
На сайті E-Vokzal надано актуальний розклад автобусів з міста Ботьки Польща в місто Прогрес Україна у 2026 році:
Автобус Ботьки - Прогрес відправляється від зупинок - .
Прибуває автобус Ботьки - Прогрес на зупинки - .
Час відправлення автобусів Ботьки - Прогрес - .
Середній час в дорозі автобуса з міста Ботьки Польща в місто Прогрес Україна - .
Середня ціна квитка на автобус Ботьки - Прогрес: 499 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Ботьки - Прогрес: .
За цим запитом квитки не знайдені
Ми не змогли знайти ваші квитки. Спробуйте змінити дату відтворення.
Доступні поїздки:
Запрошуємо до співробітництва транспортних підприємств
Ви можете продавати свої місця в автобусі за цим та іншими напрямками на e-vokzal.com
Автобуси з міста Ботьки
- Ботьки ➜ Київ
- Ботьки ➜ Дніпро
- Ботьки ➜ Запоріжжя
- Ботьки ➜ Умань
- Ботьки ➜ Херсон
- Ботьки ➜ Харків
- Ботьки ➜ Полтава
- Ботьки ➜ Тернопіль
- Ботьки ➜ Луцьк
- Ботьки ➜ Хмельницький
- Ботьки ➜ Івано-Франківськ
- Ботьки ➜ Любашівка
- Ботьки ➜ Аахен
- Ботьки ➜ Абазівка
- Ботьки ➜ Абрамівка
- Ботьки ➜ Адигейськ
- Ботьки ➜ Ахелой
- Ботьки ➜ Ахремівці
- Ботьки ➜ Амстердам
- Ботьки ➜ Амвросіївка
- Ботьки ➜ Андріївка
- Ботьки ➜ Анкона
- Ботьки ➜ Анна
- Ботьки ➜ Ансі
- Ботьки ➜ Аннополь
- Ботьки ➜ Антрацит
- Ботьки ➜ Архипівка
- Ботьки ➜ Авдіївка
- Ботьки ➜ Авеццано
- Ботьки ➜ Бахмач
- Ботьки ➜ Балашов
- Ботьки ➜ Балчик
- Ботьки ➜ Балясне
- Ботьки ➜ Бєльці
- Ботьки ➜ Баничі
- Ботьки ➜ Бардєєв
- Ботьки ➜ Баришевка
- Ботьки ➜ Базель
- Ботьки ➜ Береза
- Ботьки ➜ Бережани
- Ботьки ➜ Бережинці
- Ботьки ➜ Бялка-Татшанська
- Ботьки ➜ Білосток
- Ботьки ➜ Біла-Церква
- Ботьки ➜ Біленченківка
- Ботьки ➜ Біляки
- Ботьки ➜ Білоконівка
- Ботьки ➜ Білокуракине
- Ботьки ➜ Білопілля
- Ботьки ➜ Білоцерківка
- Ботьки ➜ Близнаці
- Ботьки ➜ Болонья
- Ботьки ➜ Больцано
- Ботьки ➜ Борова
- Ботьки ➜ Боровенька
- Ботьки ➜ Боровеньки
- Ботьки ➜ Борщів
- Ботьки ➜ Брацлав
- Ботьки ➜ Бредуни
- Ботьки ➜ Бромля
- Ботьки ➜ Бухалівка
- Ботьки ➜ Чернотичі
- Ботьки ➜ Чернятин
- Ботьки ➜ Копенгаген
- Ботьки ➜ Дехтярка
- Ботьки ➜ Дідківці
- Ботьки ➜ Діброва
- Ботьки ➜ Дилево
- Ботьки ➜ Геленджик
- Ботьки ➜ Жирона
- Ботьки ➜ Ганжі
- Ботьки ➜ Мендзиздроє
- Ботьки ➜ Новогард
- Ботьки ➜ Платонове
- Ботьки ➜ Прогрес
- Ботьки ➜ Рахів
- Ботьки ➜ Райозеро
- Ботьки ➜ Ружобемброк
- Ботьки ➜ Старі-Петликівці
- Ботьки ➜ Сухоносівка
- Ботьки ➜ Хейгешалом
- Ботьки ➜ Авіньон
- Ботьки ➜ Єнакієве
Автобуси з міста Прогрес
- Прогрес ➜ Київ
- Прогрес ➜ Люблін
- Прогрес ➜ Варшава
- Прогрес ➜ Луцьк
- Прогрес ➜ Адигейськ
- Прогрес ➜ Ахелой
- Прогрес ➜ Ахремівці
- Прогрес ➜ Анна
- Прогрес ➜ Бакшти
- Прогрес ➜ Бересток
- Прогрес ➜ Березянка
- Прогрес ➜ Білий-Бір
- Прогрес ➜ Білгорай
- Прогрес ➜ Боромля
- Прогрес ➜ Ботьки
- Прогрес ➜ Браженка
- Прогрес ➜ Чернотичі
- Прогрес ➜ Червоне
- Прогрес ➜ Гриців
- Прогрес ➜ Губарівка
- Прогрес ➜ Пархомівка
- Прогрес ➜ Стадня
- Прогрес ➜ Сухорабівка
- Прогрес ➜ Яковенщина-Горова
- Прогрес ➜ Хейгешалом
- Прогрес ➜ Буняківка
- Прогрес ➜ Білоусівка
- Прогрес ➜ Будилка
- Прогрес ➜ Будва
- Прогрес ➜ Будзин
- Прогрес ➜ Бугаївка
- Прогрес ➜ Казерта
- Прогрес ➜ Чайківщина
- Прогрес ➜ Чаплинці
- Прогрес ➜ Шарлеруа
- Прогрес ➜ Козенца
- Прогрес ➜ Домбкі
- Прогрес ➜ Григорівка
- Прогрес ➜ Григорівщина
- Прогрес ➜ Гриньки
- Прогрес ➜ Носи
- Прогрес ➜ Тернопіль
- Прогрес ➜ Перемога
- Прогрес ➜ Сарата
- Прогрес ➜ Щасливцеве
- Прогрес ➜ Устроне-Морське
- Прогрес ➜ Вербине
- Прогрес ➜ Воропаїв
- Прогрес ➜ Ворожба
- Прогрес ➜ Ворзель
- Прогрес ➜ Марбург
- Прогрес ➜ Ментон
- Прогрес ➜ Адамівка
- Прогрес ➜ Бахмут
- Прогрес ➜ Байрак
- Прогрес ➜ Березівка
- Прогрес ➜ Білий-Берег
- Прогрес ➜ Білицьке
- Прогрес ➜ Борова
- Прогрес ➜ Боровеньки
- Прогрес ➜ Брауншвейг
- Прогрес ➜ Буняки
- Прогрес ➜ Харівка
- Прогрес ➜ Пристанційне
автобус Ботьки - Прогрес
Зворотній автобус Прогрес - Ботьки
Плануєте подорож за маршрутом Ботьки - Прогрес? Тоді ви потрапили за адресою. Ми пропонуємо актуальний розклад автобуса Ботьки - Прогрес, ціни на квитки від 499 грн, зручне бронювання онлайн без черг. Щодня десятки пасажирів обирають автобусні перевезення з міста Ботьки до міста Прогрес завдяки комфорту, безпеці та вигідній вартості. Нижче ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання: скільки їхати, коли відправлення, які знижки, як купити квиток на автобус Ботьки - Прогрес.
FAQ: часті питання про автобус Ботьки - Прогрес
💰 Скільки коштує квиток на автобус Ботьки - Прогрес?
Середня вартість проїзду на автобусі Ботьки - Прогрес становить 499 грн з одного пасажира. Ціна може змінюватись залежно від перевізника, дня тижня, сезону та наявності багажу. У вечірніх рейсах та у вихідні квитки можуть бути дорожчими на 10–20%. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь онлайн — так вигідно та є вибір місць. Також радимо перевіряти акції перевізників: іноді можна знайти квиток на автобус Ботьки - Прогрес за зниженою ціною.
🚍 З яких зупинок відправляється автобус Ботьки - Прогрес?
Автобус Ботьки - Прогрес відправляється з: . Посадка відбувається виключно на офіційних автовокзалах або автостанціях. Будь ласка, приходьте за 20–30 хвилин до відправлення, щоб встигнути зареєструвати багаж і зайняти місце. Якщо ви не знаєте, де точно знаходиться платформа, зверніться до диспетчера або подивіться на табло відправлень на вокзалі.
🏨 Куди прибуває автобус Ботьки - Прогрес?
Кінцева зупинка напрямку з міста Ботьки Польща в місто Прогрес Україна: . Також можливі проміжні зупинки — уточнюйте при купівлі квитка. Деякі рейси здійснюють висадку біля ключових транспортних вузлів, аеропортів або ТЦ. Інформація про всі зупинки доступна у вашому електронному квитку.
⏳ Скільки годин їхати автобусом Ботьки - Прогрес?
Середня тривалість поїздки: . Час у дорозі залежить від погодних умов, завантаженості траси, простоїв на кордоні (для міжнародних маршрутів) та кількості санітарних зупинок. Досвідчені мандрівники радять закладати додаткову годину на непередбачувані затримки, особливо в зимовий період або під час святкових днів.
🕑 Коли відправляється автобус Ботьки - Прогрес?
Час відправлення: . Розклад може змінюватись у святкові дні, за несприятливих погодних умов або з інших причин. Актуальну інформацію про час відправлення автобуса Ботьки - Прогрес завжди можна перевірити на нашому сайті або за телефоном гарячої лінії. Також рекомендуємо уточнювати розклад за добу до поїздки.
👩👧👦 Чи є знижки на квитки для дітей, студентів, пенсіонерів?
Так, багато перевізників надають знижки на автобус Ботьки - Прогрес: діти до 5 років — безкоштовно (без окремого місця), діти 5–12 років — знижка до 50%, студенти та пенсіонери — до 20%. Деякі компанії пропонують акційні тарифи для груп, сімей та постійних клієнтів. Щоб дізнатися точний розмір знижки, виберіть конкретний рейс на сайті — умови будуть вказані у деталях.
🎒 Який багаж можна взяти безкоштовно в автобус Ботьки - Прогрес?
Зазвичай у вартість квитка входить 1–2 валізи вагою до 30 кг та ручна поклажа. Перевезення велосипедів, спорядження, музичних інструментів або великогабаритного багажу оплачується додатково. Якщо ви подорожуєте з нестандартним багажем, обов'язково повідомте про це при купівлі квитка на автобус Ботьки - Прогрес, щоб перевізник підтвердив можливість перевезення.
🐶 Чи можна їхати з домашнім улюбленцем?
Перевезення тварин в автобусі Ботьки - Прогрес дозволено не завжди — це залежить від політики перевізника. Для дрібних тварин (коти, собаки до 10 кг) потрібен спеціальний контейнер, ветеринарний паспорт із щепленнями. Великі собаки можуть їхати тільки в багажному відсіку в клітці. Плата за тварину зазвичай становить до 50% вартості дорослого квитка. Перед бронюванням обов'язково уточнюйте цей момент.
🔄 Як обміняти або повернути квиток на автобус Ботьки - Прогрес?
Повернення квитка можливе з утриманням комісії, якщо до відправлення залишилось не менше 3 годин (для міжнародних рейсів — 6–12 годин). Обмін на іншу дату або рейс виконується за наявності вільних місць. Онлайн-заявку можна оформити в особистому кабінеті на сайті e-vokzal. Якщо виникли складнощі, зв'яжіться з підтримкою — допоможемо вирішити питання з поверненням квитка на автобус Ботьки - Прогрес.
📞 Як зв’язатися з перевізником або знайти автобус на вокзалі?
Контактний телефон перевізника вказаний у вашому квитку. Також на автовокзалі є табло з номерами платформ, інформаційне бюро. Якщо виникли труднощі — телефонуйте на гарячу лінію e-vokzal. Оператори підкажуть, де зупиняється ваш автобус Ботьки - Прогрес, і допоможуть зв'язатися з водієм.
🌍 Які документи потрібні для поїздки на автобусі Ботьки - Прогрес?
Для внутрішніх рейсів достатньо паспорта або ID-картки. Для міжнародних маршрутів обов'язковий закордонний паспорт, а для деяких країн — віза або біометричний паспорт. Також радимо мати при собі роздрукований електронний квиток (хоча достатньо його на смартфоні) і, за необхідності, свідоцтво про народження дитини. Перевізник має право відмовити в посадці без повного пакета документів.
💺 Які зручності в салоні автобуса Ботьки - Прогрес?
Більшість автобусів за напрямком Ботьки - Прогрес обладнані м'якими відкидними сидіннями, кондиціонером, Wi-Fi, індивідуальними розетками для зарядки, санітарним модулем (туалет). У рейсах тривалістю понад 6 годин передбачені санітарні зупинки. Також можуть пропонуватися чай, кава, вода. Рівень комфорту залежить від класу перевізника — ви можете обрати економ, стандарт або бізнес-клас при купівлі квитка на автобус Ботьки - Прогрес.
Чому обирають автобусні перевезення з e-vokzal для Ботьки - Прогрес?
- 🚌 Тільки легальні перевізники з ліцензіями та страхуванням пасажирів. Жодних маршруток з підворіття.
- 🕒 Регулярні рейси за розкладом без скасувань. Розклад автобуса Ботьки - Прогрес оновлюється щодня.
- 💺 Комфортні автобуси з кондиціонером, Wi-Fi, розетками, відкидними сидіннями та біотуалетами.
- 🎫 Електронний квиток — не потрібен друк. Достатньо показати на телефоні при посадці.
- 💰 Доступні ціни. Вартість квитка на автобус Ботьки - Прогрес — від 499 грн, що значно дешевше потяга чи літака.
- 🛡️ Страхування пасажирів включено у вартість. Ваша безпека — пріоритет.
- 👨👩👧👦 Сімейні знижки, дитячі тарифи, акції для постійних клієнтів.
- 🌍 Міжнародні маршрути до Польщі, Німеччини, Чехії, Італії, Болгарії, Туреччини та інших країн.
- 📞 Цілодобова підтримка. Телефонуйте, якщо виникли питання щодо автобуса Ботьки - Прогрес.
Як купити квиток на автобус Ботьки - Прогрес?
- Знайдіть рейс за вашим напрямком Ботьки – Прогрес через форму пошуку на головній сторінці.
- Виберіть дату, кількість пасажирів, натисніть «Знайти».
- Порівняйте доступні рейси, ціни, час у дорозі, зручності.
- Оберіть місця на схемі автобуса.
- Заповніть дані пасажирів, сплатіть квиток онлайн через захищений платіжний сервіс.
- Електронний квиток прийде на e-mail та у SMS. Збережіть його або роздрукуйте.
Після цього залишиться лише прийти на вокзал до часу відправлення автобуса Ботьки - Прогрес і пред'явити квиток водієві. Швидко, зручно, без черг.
Популярні напрямки з міста Ботьки
Окрім рейсу Ботьки - Прогрес, з автовокзалу Ботьки щодня відправляються автобуси за десятками інших напрямків. Серед найпопулярніших:
- Автобус Ботьки – Варшава — від 800 грн, швидкий.
- Автобус Ботьки – Берлін — прямий рейс, комфортний нічний переїзд.
- Автобус Ботьки – Барселона — регулярні відправлення ВІІТОРОК,СЕРЕДА, знижки дітям, студентам, людям похилого віку.
- Автобус Ботьки – Кишинів — вигідні ціни, швидкий маршрут.
Повний розклад автобусів, ціни та наявність місць ви можете переглянути в розділі Розклад автобусів. Купуйте квитки заздалегідь — найкращі місця розбирають першими.