Квитки на автобус
Баришевка - Тишки
На сайті E-Vokzal надано актуальний розклад автобусів з міста Баришевка Україна в місто Тишки Україна у 2026 році:
Автобус Баришевка - Тишки відправляється від зупинок - .
Прибуває автобус Баришевка - Тишки на зупинки - .
Час відправлення автобусів Баришевка - Тишки - .
Середній час в дорозі автобуса з міста Баришевка Україна в місто Тишки Україна - .
Середня ціна квитка на автобус Баришевка - Тишки: 499 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Баришевка - Тишки: .
За цим запитом квитки не знайдені
Ми не змогли знайти ваші квитки. Спробуйте змінити дату відтворення.
Доступні поїздки:
Запрошуємо до співробітництва транспортних підприємств
Ви можете продавати свої місця в автобусі за цим та іншими напрямками на e-vokzal.com
Автобуси з міста Баришевка
- Баришевка ➜ Київ
- Баришевка ➜ Люблін
- Баришевка ➜ Варшава
- Баришевка ➜ Харків
- Баришевка ➜ Полтава
- Баришевка ➜ Тернопіль
- Баришевка ➜ Івано-Франківськ
- Баришевка ➜ Адигейськ
- Баришевка ➜ Андрушівка
- Баришевка ➜ Бабайкове
- Баришевка ➜ Баболіце
- Баришевка ➜ Бахмач
- Баришевка ➜ Бахмут
- Баришевка ➜ Байрак
- Баришевка ➜ Бакшти
- Баришевка ➜ Бакумівка
- Баришевка ➜ Балаково
- Баришевка ➜ Березівка
- Баришевка ➜ Березна
- Баришевка ➜ Березова-Лука
- Баришевка ➜ Березянка
- Баришевка ➜ Берлін
- Баришевка ➜ Білефельд
- Баришевка ➜ Білий-Берег
- Баришевка ➜ Білий-Бір
- Баришевка ➜ Білогаліця
- Баришевка ➜ Білгорай
- Баришевка ➜ Білопілля
- Баришевка ➜ Білоцерківка
- Баришевка ➜ Більськ-Підляський
- Баришевка ➜ Боболін
- Баришевка ➜ Бобрик
- Баришевка ➜ Бобрівник
- Баришевка ➜ Бобруйськ
- Баришевка ➜ Бобринець
- Баришевка ➜ Бохня
- Баришевка ➜ Бохум
- Баришевка ➜ Бодрум
- Баришевка ➜ Бодзанув
- Баришевка ➜ Богатиня
- Баришевка ➜ Богданівка
- Баришевка ➜ Богодухів
- Баришевка ➜ Богумин
- Баришевка ➜ Богуслав
- Баришевка ➜ Богородчани
- Баришевка ➜ Богуславка
- Баришевка ➜ Болехове-Оседле
- Баришевка ➜ Болехів
- Баришевка ➜ Болград
- Баришевка ➜ Болькув
- Баришевка ➜ Болонья
- Баришевка ➜ Бориси
- Баришевка ➜ Борзна
- Баришевка ➜ Ботьки
- Баришевка ➜ Браїла
- Баришевка ➜ Брамкі
- Баришевка ➜ Братислава
- Баришевка ➜ Брешія
- Баришевка ➜ Брест
- Баришевка ➜ Бреусівка
- Баришевка ➜ Бричани
- Баришевка ➜ Бріндизі
- Баришевка ➜ Брно
- Баришевка ➜ Бродщина
- Баришевка ➜ Броди
- Баришевка ➜ Bronіsze
- Баришевка ➜ Бронішев
- Баришевка ➜ Брошнів-Осада
- Баришевка ➜ Броварки
- Баришевка ➜ Брюгге
- Баришевка ➜ Брусилів
- Баришевка ➜ Брянка
- Баришевка ➜ Бригадирівка
- Баришевка ➜ Бжеґ
- Баришевка ➜ Бжеско
- Баришевка ➜ Будзин
- Баришевка ➜ Бугаївка
- Баришевка ➜ Буковель
- Баришевка ➜ Буняківка
- Баришевка ➜ Бурбіно-поворот
- Баришевка ➜ Бурдур
- Баришевка ➜ Бурилове
- Баришевка ➜ Бурімка
- Баришевка ➜ Битом
- Баришевка ➜ Битув
- Баришевка ➜ Бжид
- Баришевка ➜ Бзів
- Баришевка ➜ Калатаб`яно
- Баришевка ➜ Канни
- Баришевка ➜ Кастельон-де-ла-Плана
- Баришевка ➜ Катанія
- Баришевка ➜ Чаплинці
- Баришевка ➜ Чернещина
- Баришевка ➜ Чернігів
- Баришевка ➜ Чернівці
- Баришевка ➜ Чорнобаївка
- Баришевка ➜ Черняхів
- Баришевка ➜ Чернятин
- Баришевка ➜ Червоне
- Баришевка ➜ Червоні-Квіти
- Баришевка ➜ Червоний-Кут
- Баришевка ➜ Куенка
- Баришевка ➜ Домброва-Тарновска
- Баришевка ➜ Данилівка
- Баришевка ➜ Дарлово
- Баришевка ➜ Дарлувко
- Баришевка ➜ Дашківка
- Баришевка ➜ Давидівка
- Баришевка ➜ Дебальцеве
- Баришевка ➜ Дембіца
- Баришевка ➜ Дейкалівка
- Баришевка ➜ Дідківці
- Баришевка ➜ Джанкой
- Баришевка ➜ Джулинка
- Баришевка ➜ Домбкі
- Баришевка ➜ Giessen
- Баришевка ➜ Джоя-Тауро
- Баришевка ➜ Гірник
- Баришевка ➜ Ґлоґув
- Баришевка ➜ Гранітне
- Баришевка ➜ Губін
- Баришевка ➜ Губкін
- Баришевка ➜ Гунча
- Баришевка ➜ Гутницьке
- Баришевка ➜ Гвіздець
- Баришевка ➜ Харівка
- Баришевка ➜ Гасселт
- Баришевка ➜ Гавронці
- Баришевка ➜ Глобине
- Баришевка ➜ Голобородьківське
- Баришевка ➜ Головач
- Баришевка ➜ Голинчинці
- Баришевка ➜ Хомутець
- Баришевка ➜ Грянчиха
- Баришевка ➜ Гриців
- Баришевка ➜ Губарівка
- Баришевка ➜ Гупалівка
- Баришевка ➜ Качорув
- Баришевка ➜ Калуга
- Баришевка ➜ Калинівка
- Баришевка ➜ Калинка
- Баришевка ➜ Кам'янець-Подільський
- Баришевка ➜ Кам`янськ-Шахтинський
- Баришевка ➜ Комарин
- Баришевка ➜ Барселона
- Баришевка ➜ Хорли
- Баришевка ➜ Хорол
- Баришевка ➜ Хрущова-Микитівка
- Баришевка ➜ Худоліївка
- Баришевка ➜ Кирилівка
- Баришевка ➜ Кіршехір
- Баришевка ➜ Ківерці
- Баришевка ➜ Клапая
- Баришевка ➜ Кочерги
- Баришевка ➜ Короча
- Баришевка ➜ Коровинці
- Баришевка ➜ Макіївка
- Баришевка ➜ Вознесенськ
- Баришевка ➜ Новоайдар
- Баришевка ➜ Озеро
- Баришевка ➜ Пацанув
- Баришевка ➜ Пальчики
- Баришевка ➜ Палермо
- Баришевка ➜ Паненки
- Баришевка ➜ Пархомівка
- Баришевка ➜ Переславичі
- Баришевка ➜ Переспа
- Баришевка ➜ Перещепине
- Баришевка ➜ Перевальськ
- Баришевка ➜ Перевіз
- Баришевка ➜ Переяслав-Хмельницький
- Баришевка ➜ Перковци
- Баришевка ➜ Перлявка
- Баришевка ➜ Першотравенськ
- Баришевка ➜ Першотравневе
- Баришевка ➜ Первомайськ
- Баришевка ➜ Первозванівка
- Баришевка ➜ Пескара
- Баришевка ➜ Петриківка
- Баришевка ➜ Підгорівка
- Баришевка ➜ Підгорянка
- Баришевка ➜ Підозірка
- Баришевка ➜ Пієштяні
- Баришевка ➜ Піківець
- Баришевка ➜ Пльзень
- Баришевка ➜ Піщане
- Баришевка ➜ Піш
- Баришевка ➜ Плішивець
- Баришевка ➜ Плоцьк
- Баришевка ➜ Плоєшті
- Баришевка ➜ Поляна
- Баришевка ➜ Приморсько
- Баришевка ➜ Ратне
- Баришевка ➜ Росток
- Баришевка ➜ Ростов-на-Дону
- Баришевка ➜ Рунівщина
- Баришевка ➜ Русе
- Баришевка ➜ Ружин
- Баришевка ➜ Рибаківка
- Баришевка ➜ Рибалки
- Баришевка ➜ Рибальське
- Баришевка ➜ Рибнік
- Баришевка ➜ Риб`янцеве
- Баришевка ➜ Римарівка
- Баришевка ➜ Рингач
- Баришевка ➜ Саарлуї
- Баришевка ➜ Сади
- Баришевка ➜ Сади-Дольне
- Баришевка ➜ Сафьяни
- Баришевка ➜ Шевченкове
- Баришевка ➜ Шишаки
- Баришевка ➜ Шпиків
- Баришевка ➜ Шяуляй
- Баришевка ➜ Сібіу
- Баришевка ➜ Середз
- Баришевка ➜ Скалат
- Баришевка ➜ Скідель
- Баришевка ➜ Слов'янськ
- Баришевка ➜ Слупець
- Баришевка ➜ Слупськ
- Баришевка ➜ Смідин
- Баришевка ➜ Сміла
- Баришевка ➜ Смоліне
- Баришевка ➜ Смолянинове
- Баришевка ➜ Смолярня
- Баришевка ➜ Смолин
- Баришевка ➜ Снітине
- Баришевка ➜ Сорокотяга
- Баришевка ➜ Сошники
- Баришевка ➜ Сосниця
- Баришевка ➜ Стадня
- Баришевка ➜ Стахорщина
- Баришевка ➜ Тарутине
- Баришевка ➜ Убіжичі
- Баришевка ➜ Удич
- Баришевка ➜ Удіне
- Баришевка ➜ Удобне
- Баришевка ➜ Веприк
- Баришевка ➜ Верхня-Ланна
- Баришевка ➜ Ветхалівка
- Баришевка ➜ Вібли
- Баришевка ➜ Вільшана
- Баришевка ➜ Вільшанка
- Баришевка ➜ Віньківці
- Баришевка ➜ Вінниця
- Баришевка ➜ Воскобійники
- Баришевка ➜ Вища-Дубечня
- Баришевка ➜ Вишгород
- Баришевка ➜ Вишгородок
- Баришевка ➜ Яковенщина-Горова
- Баришевка ➜ Заблудів
- Баришевка ➜ Заболотів
- Баришевка ➜ Заболоття
- Баришевка ➜ Зеленківка
- Баришевка ➜ Зеленоградськ
- Баришевка ➜ Зелений-Кут
- Баришевка ➜ Залізний-Брід
- Баришевка ➜ Згеж
- Баришевка ➜ Згорани
- Баришевка ➜ Зґожелець
- Баришевка ➜ Жадани
- Баришевка ➜ Жадьки
- Баришевка ➜ Адлер
- Баришевка ➜ Андронівка
- Баришевка ➜ Анталія
- Баришевка ➜ Білоусівка
- Баришевка ➜ Будилка
- Баришевка ➜ Будва
- Баришевка ➜ Бутівці
- Баришевка ➜ Казерта
- Баришевка ➜ Чайківщина
- Баришевка ➜ Шарлеруа
- Баришевка ➜ Козенца
- Баришевка ➜ Григорівка
- Баришевка ➜ Григорівщина
- Баришевка ➜ Гриньки
- Баришевка ➜ Карацюбине
- Баришевка ➜ Kordelevka
- Баришевка ➜ Носи
- Баришевка ➜ Перемога
- Баришевка ➜ Сарата
- Баришевка ➜ Щасливцеве
- Баришевка ➜ Устроне-Морське
- Баришевка ➜ Вербине
- Баришевка ➜ Воропаїв
- Баришевка ➜ Ворожба
- Баришевка ➜ Ворзель
- Баришевка ➜ Марбург
- Баришевка ➜ Ментон
- Баришевка ➜ Адамівка
- Баришевка ➜ Дніпро
- Баришевка ➜ Запоріжжя
- Баришевка ➜ Умань
- Баришевка ➜ Аньоне-Баньї
- Баришевка ➜ Анкона
- Баришевка ➜ Архипівка
- Баришевка ➜ Авіньон
- Баришевка ➜ Бабичівка
- Баришевка ➜ Бабин
- Баришевка ➜ Бакеу
- Баришевка ➜ Бад-Херсфельд
- Баришевка ➜ Балчик
- Баришевка ➜ Бєльці
- Баришевка ➜ Базель
- Баришевка ➜ Бережинці
- Баришевка ➜ Бельсько-Бяла
- Баришевка ➜ Близнаці
- Баришевка ➜ Больцано
- Баришевка ➜ Борова
- Баришевка ➜ Боровеньки
- Баришевка ➜ Бовбасівка
- Баришевка ➜ Брачківка
- Баришевка ➜ Брацлав
- Баришевка ➜ Бредуни
- Баришевка ➜ Брусове
- Баришевка ➜ Червоний-Лиман
- Баришевка ➜ Дуванка-Нижня
- Баришевка ➜ Дворічне
- Баришевка ➜ Жирона
- Баришевка ➜ Гнатівка
- Баришевка ➜ Гнєзно
- Баришевка ➜ Ганновер
- Баришевка ➜ Глибока-Долина
- Баришевка ➜ Калуш
- Баришевка ➜ Кам'янка
- Баришевка ➜ Хотинівка
- Баришевка ➜ Людвісбург
- Баришевка ➜ Ожарув
- Баришевка ➜ Озеряни
- Баришевка ➜ Підок
- Баришевка ➜ Піла
- Баришевка ➜ Покровськ
- Баришевка ➜ Покровське
- Баришевка ➜ Пізники
- Баришевка ➜ Прага
- Баришевка ➜ Ружобемброк
- Баришевка ➜ Старі-Петликівці
- Баришевка ➜ Старий-Іржавець
- Баришевка ➜ Старий-Ґродкув
- Баришевка ➜ Старицьківка
- Баришевка ➜ Ставище
- Баришевка ➜ Стефанівщина
- Баришевка ➜ Стовбине
- Баришевка ➜ Тетерів
- Баришевка ➜ Тишківка
- Баришевка ➜ Тишки
- Баришевка ➜ Тиврів
- Баришевка ➜ Удовиченки
- Баришевка ➜ Уховецьк
- Баришевка ➜ Угринів-КПП-Україна-Польща
- Баришевка ➜ Українка
- Баришевка ➜ Ульм
- Баришевка ➜ Велика-Кохнівка
- Баришевка ➜ Велика-Обухівка
- Баришевка ➜ Велика-Павлівка
- Баришевка ➜ Велика-Русава
- Баришевка ➜ Верхня-Мануйлівка
- Баришевка ➜ Верхньодніпровськ
- Баришевка ➜ Верхоли
- Баришевка ➜ Верховина
- Баришевка ➜ Верновіце
- Баришевка ➜ Вертіївка
- Баришевка ➜ Весела-Долина
- Баришевка ➜ Веселівка
- Баришевка ➜ Веселий-Поділ
- Баришевка ➜ Веселинове
- Баришевка ➜ Весняне
- Баришевка ➜ Віть
- Баришевка ➜ Viazivok
- Баришевка ➜ Віченца
- Баришевка ➜ Вікторівка
- Баришевка ➜ Вільхуватка
- Баришевка ➜ Вілла-Сан-Джованні
- Баришевка ➜ Філлінген-Швеннінген
- Баришевка ➜ Вільне
- Баришевка ➜ Золотоноша
- Баришевка ➜ Золотухи
- Баришевка ➜ Зорівка
- Баришевка ➜ Зоря
- Баришевка ➜ Ізварине
Автобуси з міста Тишки
автобус Баришевка - Тишки
Зворотній автобус Тишки - Баришевка
Плануєте подорож за маршрутом Баришевка - Тишки? Тоді ви потрапили за адресою. Ми пропонуємо актуальний розклад автобуса Баришевка - Тишки, ціни на квитки від 499 грн, зручне бронювання онлайн без черг. Щодня десятки пасажирів обирають автобусні перевезення з міста Баришевка до міста Тишки завдяки комфорту, безпеці та вигідній вартості. Нижче ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання: скільки їхати, коли відправлення, які знижки, як купити квиток на автобус Баришевка - Тишки.
FAQ: часті питання про автобус Баришевка - Тишки
💰 Скільки коштує квиток на автобус Баришевка - Тишки?
Середня вартість проїзду на автобусі Баришевка - Тишки становить 499 грн з одного пасажира. Ціна може змінюватись залежно від перевізника, дня тижня, сезону та наявності багажу. У вечірніх рейсах та у вихідні квитки можуть бути дорожчими на 10–20%. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь онлайн — так вигідно та є вибір місць. Також радимо перевіряти акції перевізників: іноді можна знайти квиток на автобус Баришевка - Тишки за зниженою ціною.
🚍 З яких зупинок відправляється автобус Баришевка - Тишки?
Автобус Баришевка - Тишки відправляється з: . Посадка відбувається виключно на офіційних автовокзалах або автостанціях. Будь ласка, приходьте за 20–30 хвилин до відправлення, щоб встигнути зареєструвати багаж і зайняти місце. Якщо ви не знаєте, де точно знаходиться платформа, зверніться до диспетчера або подивіться на табло відправлень на вокзалі.
🏨 Куди прибуває автобус Баришевка - Тишки?
Кінцева зупинка напрямку з міста Баришевка Україна в місто Тишки Україна: . Також можливі проміжні зупинки — уточнюйте при купівлі квитка. Деякі рейси здійснюють висадку біля ключових транспортних вузлів, аеропортів або ТЦ. Інформація про всі зупинки доступна у вашому електронному квитку.
⏳ Скільки годин їхати автобусом Баришевка - Тишки?
Середня тривалість поїздки: . Час у дорозі залежить від погодних умов, завантаженості траси, простоїв на кордоні (для міжнародних маршрутів) та кількості санітарних зупинок. Досвідчені мандрівники радять закладати додаткову годину на непередбачувані затримки, особливо в зимовий період або під час святкових днів.
🕑 Коли відправляється автобус Баришевка - Тишки?
Час відправлення: . Розклад може змінюватись у святкові дні, за несприятливих погодних умов або з інших причин. Актуальну інформацію про час відправлення автобуса Баришевка - Тишки завжди можна перевірити на нашому сайті або за телефоном гарячої лінії. Також рекомендуємо уточнювати розклад за добу до поїздки.
👩👧👦 Чи є знижки на квитки для дітей, студентів, пенсіонерів?
Так, багато перевізників надають знижки на автобус Баришевка - Тишки: діти до 5 років — безкоштовно (без окремого місця), діти 5–12 років — знижка до 50%, студенти та пенсіонери — до 20%. Деякі компанії пропонують акційні тарифи для груп, сімей та постійних клієнтів. Щоб дізнатися точний розмір знижки, виберіть конкретний рейс на сайті — умови будуть вказані у деталях.
🎒 Який багаж можна взяти безкоштовно в автобус Баришевка - Тишки?
Зазвичай у вартість квитка входить 1–2 валізи вагою до 30 кг та ручна поклажа. Перевезення велосипедів, спорядження, музичних інструментів або великогабаритного багажу оплачується додатково. Якщо ви подорожуєте з нестандартним багажем, обов'язково повідомте про це при купівлі квитка на автобус Баришевка - Тишки, щоб перевізник підтвердив можливість перевезення.
🐶 Чи можна їхати з домашнім улюбленцем?
Перевезення тварин в автобусі Баришевка - Тишки дозволено не завжди — це залежить від політики перевізника. Для дрібних тварин (коти, собаки до 10 кг) потрібен спеціальний контейнер, ветеринарний паспорт із щепленнями. Великі собаки можуть їхати тільки в багажному відсіку в клітці. Плата за тварину зазвичай становить до 50% вартості дорослого квитка. Перед бронюванням обов'язково уточнюйте цей момент.
🔄 Як обміняти або повернути квиток на автобус Баришевка - Тишки?
Повернення квитка можливе з утриманням комісії, якщо до відправлення залишилось не менше 3 годин (для міжнародних рейсів — 6–12 годин). Обмін на іншу дату або рейс виконується за наявності вільних місць. Онлайн-заявку можна оформити в особистому кабінеті на сайті e-vokzal. Якщо виникли складнощі, зв'яжіться з підтримкою — допоможемо вирішити питання з поверненням квитка на автобус Баришевка - Тишки.
📞 Як зв’язатися з перевізником або знайти автобус на вокзалі?
Контактний телефон перевізника вказаний у вашому квитку. Також на автовокзалі є табло з номерами платформ, інформаційне бюро. Якщо виникли труднощі — телефонуйте на гарячу лінію e-vokzal. Оператори підкажуть, де зупиняється ваш автобус Баришевка - Тишки, і допоможуть зв'язатися з водієм.
🌍 Які документи потрібні для поїздки на автобусі Баришевка - Тишки?
Для внутрішніх рейсів достатньо паспорта або ID-картки. Для міжнародних маршрутів обов'язковий закордонний паспорт, а для деяких країн — віза або біометричний паспорт. Також радимо мати при собі роздрукований електронний квиток (хоча достатньо його на смартфоні) і, за необхідності, свідоцтво про народження дитини. Перевізник має право відмовити в посадці без повного пакета документів.
💺 Які зручності в салоні автобуса Баришевка - Тишки?
Більшість автобусів за напрямком Баришевка - Тишки обладнані м'якими відкидними сидіннями, кондиціонером, Wi-Fi, індивідуальними розетками для зарядки, санітарним модулем (туалет). У рейсах тривалістю понад 6 годин передбачені санітарні зупинки. Також можуть пропонуватися чай, кава, вода. Рівень комфорту залежить від класу перевізника — ви можете обрати економ, стандарт або бізнес-клас при купівлі квитка на автобус Баришевка - Тишки.
Чому обирають автобусні перевезення з e-vokzal для Баришевка - Тишки?
- 🚌 Тільки легальні перевізники з ліцензіями та страхуванням пасажирів. Жодних маршруток з підворіття.
- 🕒 Регулярні рейси за розкладом без скасувань. Розклад автобуса Баришевка - Тишки оновлюється щодня.
- 💺 Комфортні автобуси з кондиціонером, Wi-Fi, розетками, відкидними сидіннями та біотуалетами.
- 🎫 Електронний квиток — не потрібен друк. Достатньо показати на телефоні при посадці.
- 💰 Доступні ціни. Вартість квитка на автобус Баришевка - Тишки — від 499 грн, що значно дешевше потяга чи літака.
- 🛡️ Страхування пасажирів включено у вартість. Ваша безпека — пріоритет.
- 👨👩👧👦 Сімейні знижки, дитячі тарифи, акції для постійних клієнтів.
- 🌍 Міжнародні маршрути до Польщі, Німеччини, Чехії, Італії, Болгарії, Туреччини та інших країн.
- 📞 Цілодобова підтримка. Телефонуйте, якщо виникли питання щодо автобуса Баришевка - Тишки.
Як купити квиток на автобус Баришевка - Тишки?
- Знайдіть рейс за вашим напрямком Баришевка – Тишки через форму пошуку на головній сторінці.
- Виберіть дату, кількість пасажирів, натисніть «Знайти».
- Порівняйте доступні рейси, ціни, час у дорозі, зручності.
- Оберіть місця на схемі автобуса.
- Заповніть дані пасажирів, сплатіть квиток онлайн через захищений платіжний сервіс.
- Електронний квиток прийде на e-mail та у SMS. Збережіть його або роздрукуйте.
Після цього залишиться лише прийти на вокзал до часу відправлення автобуса Баришевка - Тишки і пред'явити квиток водієві. Швидко, зручно, без черг.
Популярні напрямки з міста Баришевка
Окрім рейсу Баришевка - Тишки, з автовокзалу Баришевка щодня відправляються автобуси за десятками інших напрямків. Серед найпопулярніших:
- Автобус Баришевка – Варшава — від 800 грн, швидкий.
- Автобус Баришевка – Берлін — прямий рейс, комфортний нічний переїзд.
- Автобус Баришевка – Барселона — регулярні відправлення ВІІТОРОК,СЕРЕДА, знижки дітям, студентам, людям похилого віку.
- Автобус Баришевка – Кишинів — вигідні ціни, швидкий маршрут.
Повний розклад автобусів, ціни та наявність місць ви можете переглянути в розділі Розклад автобусів. Купуйте квитки заздалегідь — найкращі місця розбирають першими.