Квитки на автобус
Авеццано - Бурдур
На сайті E-Vokzal надано актуальний розклад автобусів з міста Авеццано Італія в місто Бурдур Туреччина у 2026 році:
Автобус Авеццано - Бурдур відправляється від зупинок - .
Прибуває автобус Авеццано - Бурдур на зупинки - .
Час відправлення автобусів Авеццано - Бурдур - .
Середній час в дорозі автобуса з міста Авеццано Італія в місто Бурдур Туреччина - .
Середня ціна квитка на автобус Авеццано - Бурдур: 499 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Авеццано - Бурдур: .
За цим запитом квитки не знайдені
Ми не змогли знайти ваші квитки. Спробуйте змінити дату відтворення.
Доступні поїздки:
Запрошуємо до співробітництва транспортних підприємств
Ви можете продавати свої місця в автобусі за цим та іншими напрямками на e-vokzal.com
Автобуси з міста Авеццано
- Авеццано ➜ Умань
- Авеццано ➜ Люблін
- Авеццано ➜ Варшава
- Авеццано ➜ Тернопіль
- Авеццано ➜ Хмельницький
- Авеццано ➜ Авдіївка
- Авеццано ➜ Бахмач
- Авеццано ➜ Бахмут
- Авеццано ➜ Байрак
- Авеццано ➜ Бакшти
- Авеццано ➜ Бакумівка
- Авеццано ➜ Балаково
- Авеццано ➜ Баничі
- Авеццано ➜ Березівка
- Авеццано ➜ Березна
- Авеццано ➜ Березова-Лука
- Авеццано ➜ Березянка
- Авеццано ➜ Берлін
- Авеццано ➜ Бялка-Татшанська
- Авеццано ➜ Білий-Берег
- Авеццано ➜ Білий-Бір
- Авеццано ➜ Білогаліця
- Авеццано ➜ Білгорай
- Авеццано ➜ Білоконівка
- Авеццано ➜ Білокуракине
- Авеццано ➜ Більськ-Підляський
- Авеццано ➜ Бориси
- Авеццано ➜ Борзна
- Авеццано ➜ Ботьки
- Авеццано ➜ Брамкі
- Авеццано ➜ Брешія
- Авеццано ➜ Брест
- Авеццано ➜ Бреусівка
- Авеццано ➜ Бричани
- Авеццано ➜ Бродщина
- Авеццано ➜ Броди
- Авеццано ➜ Бронішев
- Авеццано ➜ Брошнів-Осада
- Авеццано ➜ Броварки
- Авеццано ➜ Брюгге
- Авеццано ➜ Брянка
- Авеццано ➜ Бухалівка
- Авеццано ➜ Буковель
- Авеццано ➜ Бурбіно-поворот
- Авеццано ➜ Бурдур
- Авеццано ➜ Бурилове
- Авеццано ➜ Бурімка
- Авеццано ➜ Битом
- Авеццано ➜ Битув
- Авеццано ➜ Бзів
- Авеццано ➜ Калатаб`яно
- Авеццано ➜ Чернігів
- Авеццано ➜ Чернівці
- Авеццано ➜ Черняхів
- Авеццано ➜ Червоне
- Авеццано ➜ Червоний-Кут
- Авеццано ➜ Куенка
- Авеццано ➜ Домброва-Тарновска
- Авеццано ➜ Джанкой
- Авеццано ➜ Giessen
- Авеццано ➜ Гірник
- Авеццано ➜ Ґлоґув
- Авеццано ➜ Харівка
- Авеццано ➜ Гасселт
- Авеццано ➜ Гавронці
- Авеццано ➜ Головач
- Авеццано ➜ Голинчинці
- Авеццано ➜ Гриців
- Авеццано ➜ Губарівка
- Авеццано ➜ Гупалівка
- Авеццано ➜ Івано-Франківськ
- Авеццано ➜ Качорув
- Авеццано ➜ Кіршехір
- Авеццано ➜ Кочерги
- Авеццано ➜ Коровинці
- Авеццано ➜ Вознесенськ
- Авеццано ➜ Новоайдар
- Авеццано ➜ Пархомівка
- Авеццано ➜ Перещепине
- Авеццано ➜ Перевальськ
- Авеццано ➜ Перевіз
- Авеццано ➜ Переяслав-Хмельницький
- Авеццано ➜ Першотравневе
- Авеццано ➜ Первомайськ
- Авеццано ➜ Первозванівка
- Авеццано ➜ Пескара
- Авеццано ➜ Плоцьк
- Авеццано ➜ Плоєшті
- Авеццано ➜ Росток
- Авеццано ➜ Ружин
- Авеццано ➜ Римарівка
- Авеццано ➜ Шпиків
- Авеццано ➜ Скалат
- Авеццано ➜ Скідель
- Авеццано ➜ Сміла
- Авеццано ➜ Стадня
- Авеццано ➜ Стахорщина
- Авеццано ➜ Яковенщина-Горова
- Авеццано ➜ Київ
- Авеццано ➜ Адигейськ
- Авеццано ➜ Аланія
- Авеццано ➜ Андрушівка
- Авеццано ➜ Архипівка
- Авеццано ➜ Білолісся
- Авеццано ➜ Болград
- Авеццано ➜ Болькув
- Авеццано ➜ Болонья
- Авеццано ➜ Брацлав
- Авеццано ➜ Бригадирівка
- Авеццано ➜ Бжеґ
- Авеццано ➜ Бжеско
- Авеццано ➜ Чернотичі
- Авеццано ➜ Чернятин
- Авеццано ➜ Червоний-Лиман
- Авеццано ➜ Дарлувко
- Авеццано ➜ Дашківка
- Авеццано ➜ Давидівка
- Авеццано ➜ Дебальцеве
- Авеццано ➜ Дембіца
- Авеццано ➜ Дейкалівка
- Авеццано ➜ Ганжі
- Авеццано ➜ Слов'янськ
- Авеццано ➜ Тетерів
- Авеццано ➜ Велика-Обухівка
Автобуси з міста Бурдур
- Бурдур ➜ Київ--Дачна
- Бурдур ➜ Київ
- Бурдур ➜ Дніпро
- Бурдур ➜ Запоріжжя
- Бурдур ➜ Умань
- Бурдур ➜ Херсон
- Бурдур ➜ Харків
- Бурдур ➜ Полтава
- Бурдур ➜ Тернопіль
- Бурдур ➜ Луцьк
- Бурдур ➜ Хмельницький
- Бурдур ➜ Івано-Франківськ
- Бурдур ➜ Любашівка
- Бурдур ➜ Аахен
- Бурдур ➜ Абазівка
- Бурдур ➜ Абрамівка
- Бурдур ➜ Адигейськ
- Бурдур ➜ Амстердам
- Бурдур ➜ Андріївка
- Бурдур ➜ Анна
- Бурдур ➜ Ансі
- Бурдур ➜ Аннополь
- Бурдур ➜ Антрацит
- Бурдур ➜ Архипівка
- Бурдур ➜ Авдіївка
- Бурдур ➜ Авеццано
- Бурдур ➜ Бахмач
- Бурдур ➜ Балашов
- Бурдур ➜ Балчик
- Бурдур ➜ Балясне
- Бурдур ➜ Бєльці
- Бурдур ➜ Баничі
- Бурдур ➜ Бардєєв
- Бурдур ➜ Баришевка
- Бурдур ➜ Базель
- Бурдур ➜ Береза
- Бурдур ➜ Бережани
- Бурдур ➜ Бережинці
- Бурдур ➜ Бялка-Татшанська
- Бурдур ➜ Білосток
- Бурдур ➜ Біла-Церква
- Бурдур ➜ Біленченківка
- Бурдур ➜ Білоконівка
- Бурдур ➜ Білопілля
- Бурдур ➜ Білоцерківка
- Бурдур ➜ Болонья
- Бурдур ➜ Больцано
- Бурдур ➜ Борова
- Бурдур ➜ Боровенька
- Бурдур ➜ Боровеньки
- Бурдур ➜ Борщів
- Бурдур ➜ Брацлав
- Бурдур ➜ Бромля
- Бурдур ➜ Бухалівка
- Бурдур ➜ Чернотичі
- Бурдур ➜ Чернятин
- Бурдур ➜ Дехтярка
- Бурдур ➜ Дідківці
- Бурдур ➜ Діброва
- Бурдур ➜ Дилево
- Бурдур ➜ Платонове
- Бурдур ➜ Ружобемброк
- Бурдур ➜ Сухоносівка
- Бурдур ➜ Старі-Петликівці
- Бурдур ➜ Біляки
- Бурдур ➜ Білокуракине
- Бурдур ➜ Хейгешалом
автобус Авеццано - Бурдур
Зворотній автобус Бурдур - Авеццано
Плануєте подорож за маршрутом Авеццано - Бурдур? Тоді ви потрапили за адресою. Ми пропонуємо актуальний розклад автобуса Авеццано - Бурдур, ціни на квитки від 499 грн, зручне бронювання онлайн без черг. Щодня десятки пасажирів обирають автобусні перевезення з міста Авеццано до міста Бурдур завдяки комфорту, безпеці та вигідній вартості. Нижче ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання: скільки їхати, коли відправлення, які знижки, як купити квиток на автобус Авеццано - Бурдур.
FAQ: часті питання про автобус Авеццано - Бурдур
💰 Скільки коштує квиток на автобус Авеццано - Бурдур?
Середня вартість проїзду на автобусі Авеццано - Бурдур становить 499 грн з одного пасажира. Ціна може змінюватись залежно від перевізника, дня тижня, сезону та наявності багажу. У вечірніх рейсах та у вихідні квитки можуть бути дорожчими на 10–20%. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь онлайн — так вигідно та є вибір місць. Також радимо перевіряти акції перевізників: іноді можна знайти квиток на автобус Авеццано - Бурдур за зниженою ціною.
🚍 З яких зупинок відправляється автобус Авеццано - Бурдур?
Автобус Авеццано - Бурдур відправляється з: . Посадка відбувається виключно на офіційних автовокзалах або автостанціях. Будь ласка, приходьте за 20–30 хвилин до відправлення, щоб встигнути зареєструвати багаж і зайняти місце. Якщо ви не знаєте, де точно знаходиться платформа, зверніться до диспетчера або подивіться на табло відправлень на вокзалі.
🏨 Куди прибуває автобус Авеццано - Бурдур?
Кінцева зупинка напрямку з міста Авеццано Італія в місто Бурдур Туреччина: . Також можливі проміжні зупинки — уточнюйте при купівлі квитка. Деякі рейси здійснюють висадку біля ключових транспортних вузлів, аеропортів або ТЦ. Інформація про всі зупинки доступна у вашому електронному квитку.
⏳ Скільки годин їхати автобусом Авеццано - Бурдур?
Середня тривалість поїздки: . Час у дорозі залежить від погодних умов, завантаженості траси, простоїв на кордоні (для міжнародних маршрутів) та кількості санітарних зупинок. Досвідчені мандрівники радять закладати додаткову годину на непередбачувані затримки, особливо в зимовий період або під час святкових днів.
🕑 Коли відправляється автобус Авеццано - Бурдур?
Час відправлення: . Розклад може змінюватись у святкові дні, за несприятливих погодних умов або з інших причин. Актуальну інформацію про час відправлення автобуса Авеццано - Бурдур завжди можна перевірити на нашому сайті або за телефоном гарячої лінії. Також рекомендуємо уточнювати розклад за добу до поїздки.
👩👧👦 Чи є знижки на квитки для дітей, студентів, пенсіонерів?
Так, багато перевізників надають знижки на автобус Авеццано - Бурдур: діти до 5 років — безкоштовно (без окремого місця), діти 5–12 років — знижка до 50%, студенти та пенсіонери — до 20%. Деякі компанії пропонують акційні тарифи для груп, сімей та постійних клієнтів. Щоб дізнатися точний розмір знижки, виберіть конкретний рейс на сайті — умови будуть вказані у деталях.
🎒 Який багаж можна взяти безкоштовно в автобус Авеццано - Бурдур?
Зазвичай у вартість квитка входить 1–2 валізи вагою до 30 кг та ручна поклажа. Перевезення велосипедів, спорядження, музичних інструментів або великогабаритного багажу оплачується додатково. Якщо ви подорожуєте з нестандартним багажем, обов'язково повідомте про це при купівлі квитка на автобус Авеццано - Бурдур, щоб перевізник підтвердив можливість перевезення.
🐶 Чи можна їхати з домашнім улюбленцем?
Перевезення тварин в автобусі Авеццано - Бурдур дозволено не завжди — це залежить від політики перевізника. Для дрібних тварин (коти, собаки до 10 кг) потрібен спеціальний контейнер, ветеринарний паспорт із щепленнями. Великі собаки можуть їхати тільки в багажному відсіку в клітці. Плата за тварину зазвичай становить до 50% вартості дорослого квитка. Перед бронюванням обов'язково уточнюйте цей момент.
🔄 Як обміняти або повернути квиток на автобус Авеццано - Бурдур?
Повернення квитка можливе з утриманням комісії, якщо до відправлення залишилось не менше 3 годин (для міжнародних рейсів — 6–12 годин). Обмін на іншу дату або рейс виконується за наявності вільних місць. Онлайн-заявку можна оформити в особистому кабінеті на сайті e-vokzal. Якщо виникли складнощі, зв'яжіться з підтримкою — допоможемо вирішити питання з поверненням квитка на автобус Авеццано - Бурдур.
📞 Як зв’язатися з перевізником або знайти автобус на вокзалі?
Контактний телефон перевізника вказаний у вашому квитку. Також на автовокзалі є табло з номерами платформ, інформаційне бюро. Якщо виникли труднощі — телефонуйте на гарячу лінію e-vokzal. Оператори підкажуть, де зупиняється ваш автобус Авеццано - Бурдур, і допоможуть зв'язатися з водієм.
🌍 Які документи потрібні для поїздки на автобусі Авеццано - Бурдур?
Для внутрішніх рейсів достатньо паспорта або ID-картки. Для міжнародних маршрутів обов'язковий закордонний паспорт, а для деяких країн — віза або біометричний паспорт. Також радимо мати при собі роздрукований електронний квиток (хоча достатньо його на смартфоні) і, за необхідності, свідоцтво про народження дитини. Перевізник має право відмовити в посадці без повного пакета документів.
💺 Які зручності в салоні автобуса Авеццано - Бурдур?
Більшість автобусів за напрямком Авеццано - Бурдур обладнані м'якими відкидними сидіннями, кондиціонером, Wi-Fi, індивідуальними розетками для зарядки, санітарним модулем (туалет). У рейсах тривалістю понад 6 годин передбачені санітарні зупинки. Також можуть пропонуватися чай, кава, вода. Рівень комфорту залежить від класу перевізника — ви можете обрати економ, стандарт або бізнес-клас при купівлі квитка на автобус Авеццано - Бурдур.
Чому обирають автобусні перевезення з e-vokzal для Авеццано - Бурдур?
- 🚌 Тільки легальні перевізники з ліцензіями та страхуванням пасажирів. Жодних маршруток з підворіття.
- 🕒 Регулярні рейси за розкладом без скасувань. Розклад автобуса Авеццано - Бурдур оновлюється щодня.
- 💺 Комфортні автобуси з кондиціонером, Wi-Fi, розетками, відкидними сидіннями та біотуалетами.
- 🎫 Електронний квиток — не потрібен друк. Достатньо показати на телефоні при посадці.
- 💰 Доступні ціни. Вартість квитка на автобус Авеццано - Бурдур — від 499 грн, що значно дешевше потяга чи літака.
- 🛡️ Страхування пасажирів включено у вартість. Ваша безпека — пріоритет.
- 👨👩👧👦 Сімейні знижки, дитячі тарифи, акції для постійних клієнтів.
- 🌍 Міжнародні маршрути до Польщі, Німеччини, Чехії, Італії, Болгарії, Туреччини та інших країн.
- 📞 Цілодобова підтримка. Телефонуйте, якщо виникли питання щодо автобуса Авеццано - Бурдур.
Як купити квиток на автобус Авеццано - Бурдур?
- Знайдіть рейс за вашим напрямком Авеццано – Бурдур через форму пошуку на головній сторінці.
- Виберіть дату, кількість пасажирів, натисніть «Знайти».
- Порівняйте доступні рейси, ціни, час у дорозі, зручності.
- Оберіть місця на схемі автобуса.
- Заповніть дані пасажирів, сплатіть квиток онлайн через захищений платіжний сервіс.
- Електронний квиток прийде на e-mail та у SMS. Збережіть його або роздрукуйте.
Після цього залишиться лише прийти на вокзал до часу відправлення автобуса Авеццано - Бурдур і пред'явити квиток водієві. Швидко, зручно, без черг.
Популярні напрямки з міста Авеццано
Окрім рейсу Авеццано - Бурдур, з автовокзалу Авеццано щодня відправляються автобуси за десятками інших напрямків. Серед найпопулярніших:
- Автобус Авеццано – Варшава — від 800 грн, швидкий.
- Автобус Авеццано – Берлін — прямий рейс, комфортний нічний переїзд.
- Автобус Авеццано – Барселона — регулярні відправлення ВІІТОРОК,СЕРЕДА, знижки дітям, студентам, людям похилого віку.
- Автобус Авеццано – Кишинів — вигідні ціни, швидкий маршрут.
Повний розклад автобусів, ціни та наявність місць ви можете переглянути в розділі Розклад автобусів. Купуйте квитки заздалегідь — найкращі місця розбирають першими.