Квитки на автобус
Вроцлав - Мелітополь
На сайті E-Vokzal надано актуальний розклад автобусів з міста Вроцлав Польща в місто Мелітополь Україна у 2026 році:
Автобус Вроцлав - Мелітополь відправляється від зупинок - .
Прибуває автобус Вроцлав - Мелітополь на зупинки - .
Час відправлення автобусів Вроцлав - Мелітополь - .
Середній час в дорозі автобуса з міста Вроцлав Польща в місто Мелітополь Україна - .
Середня ціна квитка на автобус Вроцлав - Мелітополь: 499 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Вроцлав - Мелітополь: .
За цим запитом квитки не знайдені
Ми не змогли знайти ваші квитки. Спробуйте змінити дату відтворення.
Доступні поїздки:
Запрошуємо до співробітництва транспортних підприємств
Ви можете продавати свої місця в автобусі за цим та іншими напрямками на e-vokzal.com
Автобуси з міста Вроцлав
- Вроцлав ➜ Літин
- Вроцлав ➜ Коломия
- Вроцлав ➜ Харків
- Вроцлав ➜ Єдинці
- Вроцлав ➜ Хорол
- Вроцлав ➜ Збараж
- Вроцлав ➜ Вишнівець
- Вроцлав ➜ Київ
- Вроцлав ➜ Вінниця
- Вроцлав ➜ Борщів
- Вроцлав ➜ Бєльці
- Вроцлав ➜ Коростишів
- Вроцлав ➜ Криве-Озеро
- Вроцлав ➜ Скала-Подільська
- Вроцлав ➜ Кропивницький
- Вроцлав ➜ Олександрія
- Вроцлав ➜ Татарів
- Вроцлав ➜ Микуличин
- Вроцлав ➜ Золочів
- Вроцлав ➜ Херсон
- Вроцлав ➜ Черкаси
- Вроцлав ➜ Луцьк
- Вроцлав ➜ Володимир
- Вроцлав ➜ Аеропорт-Краків-Баліце
- Вроцлав ➜ Коблеве
- Вроцлав ➜ Яворів
- Вроцлав ➜ Новояворівськ
- Вроцлав ➜ Хмельницький
- Вроцлав ➜ Старий-Самбір
- Вроцлав ➜ Кам'янець-Подільський
- Вроцлав ➜ Дніпро
- Вроцлав ➜ Тростянець
- Вроцлав ➜ Кам'янське
- Вроцлав ➜ Кривий-Ріг
- Вроцлав ➜ Кременчук
- Вроцлав ➜ Павлоград
- Вроцлав ➜ Львів
- Вроцлав ➜ Новоархангельськ
- Вроцлав ➜ Броди
- Вроцлав ➜ Дрогобич
- Вроцлав ➜ Моршин
- Вроцлав ➜ Тальне
- Вроцлав ➜ Самбір
- Вроцлав ➜ Стрий
- Вроцлав ➜ Шпола
- Вроцлав ➜ Трускавець
- Вроцлав ➜ Шептицький
- Вроцлав ➜ Зборів
- Вроцлав ➜ Летичів
- Вроцлав ➜ Сміла
- Вроцлав ➜ Умань
- Вроцлав ➜ Гайсин
- Вроцлав ➜ Брно
- Вроцлав ➜ Аеропорт-Ряшів-Ясенка
- Вроцлав ➜ Стшельце-Опольські
- Вроцлав ➜ Кишинів
- Вроцлав ➜ Миколаїв
- Вроцлав ➜ Вознесенськ
- Вроцлав ➜ Первомайськ
- Вроцлав ➜ Мукачево
- Вроцлав ➜ Південноукраїнськ
- Вроцлав ➜ Галич
- Вроцлав ➜ Чернівці
- Вроцлав ➜ Решетилівка
- Вроцлав ➜ Свалява
- Вроцлав ➜ Чернігів
- Вроцлав ➜ Прага
- Вроцлав ➜ Одеса
- Вроцлав ➜ Снятин
- Вроцлав ➜ Нижні-Ворота
- Вроцлав ➜ Гоща
- Вроцлав ➜ Ополе
- Вроцлав ➜ Бжеґ
- Вроцлав ➜ Копичинці
- Вроцлав ➜ Житомир
- Вроцлав ➜ Бердичів
- Вроцлав ➜ Підволочиськ
- Вроцлав ➜ Звягель
- Вроцлав ➜ Яблонець-над-Нисою
- Вроцлав ➜ Сколе
- Вроцлав ➜ Полтава
- Вроцлав ➜ Звенигородка
- Вроцлав ➜ Лубни
- Вроцлав ➜ Аеропорт-Вроцлав-ім-Миколи-Коперника
- Вроцлав ➜ Бричани
- Вроцлав ➜ Оргіїв
- Вроцлав ➜ Ужгород
- Вроцлав ➜ Немирів
- Вроцлав ➜ Катовіце
- Вроцлав ➜ Пирятин
- Вроцлав ➜ Радивилів
- Вроцлав ➜ Краків
- Вроцлав ➜ Запоріжжя
- Вроцлав ➜ Рівне
- Вроцлав ➜ Дубно
- Вроцлав ➜ Ліберець
- Вроцлав ➜ Делятин
- Вроцлав ➜ Ряшів
- Вроцлав ➜ Сокаль
- Вроцлав ➜ Суми
- Вроцлав ➜ Надвірна
- Вроцлав ➜ Охтирка
- Вроцлав ➜ Млада-Болеслав
- Вроцлав ➜ Івано-Франківськ
- Вроцлав ➜ Болехів
- Вроцлав ➜ Бурштин
- Вроцлав ➜ Калуш
- Вроцлав ➜ Яремче
- Вроцлав ➜ Буковель
- Вроцлав ➜ Долина
- Вроцлав ➜ Олава
- Вроцлав ➜ Волочиськ
- Вроцлав ➜ Корець
- Вроцлав ➜ Хотин
- Вроцлав ➜ Бориспіль
- Вроцлав ➜ Тернопіль
- Вроцлав ➜ Чортків
- Вроцлав ➜ Любашівка
- Вроцлав ➜ Кременець
- Вроцлав ➜ Теребовля
- Вроцлав ➜ Рогатин
- Вроцлав ➜ Турка
- Вроцлав ➜ Нововолинськ
- Вроцлав ➜ Знам'янка
- Вроцлав ➜ Сватове
- Вроцлав ➜ Огирівка
- Вроцлав ➜ Леушени
- Вроцлав ➜ Левен
- Вроцлав ➜ Мокрі-Велички
- Вроцлав ➜ Молодецьке
- Вроцлав ➜ Молодіжне
- Вроцлав ➜ Опочно
- Вроцлав ➜ Лютенські-Будища
- Вроцлав ➜ Лівенське
- Вроцлав ➜ Лівобережна-Сокілка
- Вроцлав ➜ Остапівка
- Вроцлав ➜ Острава
- Вроцлав ➜ Лович
- Вроцлав ➜ Лозова
- Вроцлав ➜ Лозове
- Вроцлав ➜ Любин
- Вроцлав ➜ Мила
- Вроцлав ➜ Милашенкове
- Вроцлав ➜ Милове
- Вроцлав ➜ Миловидівка
- Вроцлав ➜ Милятин
- Вроцлав ➜ Минівка
- Вроцлав ➜ Пайде
- Вроцлав ➜ Пакославіце
- Вроцлав ➜ Рахни
- Вроцлав ➜ Нафтовик
- Вроцлав ➜ Намюр
- Вроцлав ➜ Нансі
- Вроцлав ➜ Пасічне
- Вроцлав ➜ Переброд`є
- Вроцлав ➜ Немце
- Вроцлав ➜ Мала-Лая
- Вроцлав ➜ Мала-Мочулка
- Вроцлав ➜ Мала-Павлівка
- Вроцлав ➜ Нова-Одеса
- Вроцлав ➜ Нова-Водолага
- Вроцлав ➜ Мамалига
- Вроцлав ➜ Марівка
- Вроцлав ➜ Новомиргород
- Вроцлав ➜ Новоохтирка
- Вроцлав ➜ Нові-Вирки
- Вроцлав ➜ Новий-Биків
- Вроцлав ➜ Мелітополь
- Вроцлав ➜ Мелюшки
- Вроцлав ➜ Мельниця-Подільська
- Вроцлав ➜ Мена
- Вроцлав ➜ Меркуловичі
- Вроцлав ➜ Міхаловце
- Вроцлав ➜ Низова-Яковенщина
- Вроцлав ➜ Обложки
- Вроцлав ➜ Обнінськ
- Вроцлав ➜ Краковець
- Вроцлав ➜ Млини
- Вроцлав ➜ Легніца
- Вроцлав ➜ Ольшина
- Вроцлав ➜ Форст
- Вроцлав ➜ Котбус
- Вроцлав ➜ Берлін
- Вроцлав ➜ Гамбург
- Вроцлав ➜ Бремен
- Вроцлав ➜ Ольденбург
Автобуси з міста Мелітополь
- Мелітополь ➜ Аеропорт-Модлін
- Мелітополь ➜ Сватове
- Мелітополь ➜ Хорол
- Мелітополь ➜ Бєльці
- Мелітополь ➜ Мокрі-Велички
- Мелітополь ➜ Лемборк
- Мелітополь ➜ Молодиківщина
- Мелітополь ➜ Устроне-Морське
- Мелітополь ➜ Кошалін
- Мелітополь ➜ Щецин
- Мелітополь ➜ Бібрка
- Мелітополь ➜ Бидгощ
- Мелітополь ➜ Городище
- Мелітополь ➜ Торунь
- Мелітополь ➜ Влоцлавек
- Мелітополь ➜ Хожув
- Мелітополь ➜ Гожув-Велькопольски
- Мелітополь ➜ Зелена-Гура
- Мелітополь ➜ Кременчук
- Мелітополь ➜ Костшин-над-Одрой
- Мелітополь ➜ Ніско
- Мелітополь ➜ Недригайлів
- Мелітополь ➜ Броди
- Мелітополь ➜ Микуличин
- Мелітополь ➜ Колобжег
- Мелітополь ➜ Милашенкове
- Мелітополь ➜ Миловидівка
- Мелітополь ➜ Милятин
- Мелітополь ➜ Минівка
- Мелітополь ➜ Нова-Суль
- Мелітополь ➜ Реда
- Мелітополь ➜ Ключборк
- Мелітополь ➜ Кемпно
- Мелітополь ➜ Валки
- Мелітополь ➜ Вейхерово
- Мелітополь ➜ Кагарлик
- Мелітополь ➜ Рахів
- Мелітополь ➜ Великий-Бичків
- Мелітополь ➜ Брно
- Мелітополь ➜ Рахни
- Мелітополь ➜ Ясіня
- Мелітополь ➜ Кельце
- Мелітополь ➜ Польковіце
- Мелітополь ➜ Білий-Бір
- Мелітополь ➜ Надвірна
- Мелітополь ➜ Свебодзін
- Мелітополь ➜ Нафтовик
- Мелітополь ➜ Чеховіце-Дзедзіце
- Мелітополь ➜ Намюр
- Мелітополь ➜ Нове-Место-над-Вагом
- Мелітополь ➜ Кваси
- Мелітополь ➜ Нансі
- Мелітополь ➜ Нітра
- Мелітополь ➜ Лазещина
- Мелітополь ➜ Хшанув
- Мелітополь ➜ Щецинек
- Мелітополь ➜ Стрикув
- Мелітополь ➜ Немце
- Мелітополь ➜ Живець
- Мелітополь ➜ Ополе
- Мелітополь ➜ Бжеґ
- Мелітополь ➜ Чутове
- Мелітополь ➜ Єленя-Гура
- Мелітополь ➜ Легніца
- Мелітополь ➜ Валбжих
- Мелітополь ➜ Вроцлав
- Мелітополь ➜ Болеславець
- Мелітополь ➜ Тарнув
- Мелітополь ➜ Тячів
- Мелітополь ➜ Ґлоґув
- Мелітополь ➜ Солотвино
- Мелітополь ➜ Нова-Одеса
- Мелітополь ➜ Сандомир
- Мелітополь ➜ Нова-Водолага
- Мелітополь ➜ Ясенів
- Мелітополь ➜ Братислава
- Мелітополь ➜ Умань
- Мелітополь ➜ Пирятин
- Мелітополь ➜ Каменна-Гура
- Мелітополь ➜ Їглава
- Мелітополь ➜ Лодзь
- Мелітополь ➜ Петркув-Трибунальський
- Мелітополь ➜ Радивилів
- Мелітополь ➜ Конти-Вроцлавські
- Мелітополь ➜ Новомиргород
- Мелітополь ➜ Новоохтирка
- Мелітополь ➜ Ельблонг
- Мелітополь ➜ Ольштин
- Мелітополь ➜ Кутно
- Мелітополь ➜ Жиліна
- Мелітополь ➜ Делятин
- Мелітополь ➜ Кросно
- Мелітополь ➜ Пшемисль
- Мелітополь ➜ Ряшів
- Мелітополь ➜ Поважська-Бистриця
- Мелітополь ➜ Любін
- Мелітополь ➜ Нові-Вирки
- Мелітополь ➜ Пщина
- Мелітополь ➜ Новий-Тагамлик
- Мелітополь ➜ Крупець
- Мелітополь ➜ Опатув
- Мелітополь ➜ Тренчин
- Мелітополь ➜ Дембіца
- Мелітополь ➜ Буковель
- Мелітополь ➜ Оборнікі
- Мелітополь ➜ Олава
- Мелітополь ➜ Корець
- Мелітополь ➜ Волочиськ
- Мелітополь ➜ Хотин
- Мелітополь ➜ Низова-Яковенщина
- Мелітополь ➜ Обложки
- Мелітополь ➜ Обнінськ
- Мелітополь ➜ Ясло
- Мелітополь ➜ Рогатин
- Мелітополь ➜ Варшава
- Мелітополь ➜ Свідніца
- Мелітополь ➜ Свебодзіце
- Мелітополь ➜ Глівіце
- Мелітополь ➜ Миронівка
- Мелітополь ➜ Єдинці
- Мелітополь ➜ Огирівка
- Мелітополь ➜ Охіньки
- Мелітополь ➜ Таллінн
- Мелітополь ➜ Лохвиця
- Мелітополь ➜ Леушени
- Мелітополь ➜ Ольденбург
- Мелітополь ➜ Левен
- Мелітополь ➜ Борщів
- Мелітополь ➜ Коростишів
- Мелітополь ➜ Скала-Подільська
- Мелітополь ➜ Ольштинек
- Мелітополь ➜ Ворохта
- Мелітополь ➜ Татарів
- Мелітополь ➜ Яблуниця
- Мелітополь ➜ Радомсько
- Мелітополь ➜ Оструда
- Мелітополь ➜ Тихи
- Мелітополь ➜ Опочно
- Мелітополь ➜ Зґожелець
- Мелітополь ➜ Черкаси
- Мелітополь ➜ Дубниця-над-Вагом
- Мелітополь ➜ Аеропорт-Краків-Баліце
- Мелітополь ➜ Каліш
- Мелітополь ➜ Пієштяні
- Мелітополь ➜ Трнава
- Мелітополь ➜ Лешно
- Мелітополь ➜ Остапівка
- Мелітополь ➜ Познань
- Мелітополь ➜ Острава
- Мелітополь ➜ Ходзеж
- Мелітополь ➜ Лович
- Мелітополь ➜ Лозова
- Мелітополь ➜ Виноградів
- Мелітополь ➜ Лозове
- Мелітополь ➜ Плоцьк
- Мелітополь ➜ Радом
- Мелітополь ➜ Новоархангельськ
- Мелітополь ➜ Бучач
- Мелітополь ➜ Санок
- Мелітополь ➜ Летичів
- Мелітополь ➜ Пайде
- Мелітополь ➜ Пакославіце
- Мелітополь ➜ Острув-Велькопольський
- Мелітополь ➜ Стальова-Воля
- Мелітополь ➜ Монастириська
- Мелітополь ➜ Гловно
- Мелітополь ➜ Аеропорт-Ряшів-Ясенка
- Мелітополь ➜ Згеж
- Мелітополь ➜ Кишинів
- Мелітополь ➜ Аеропорт-Фредеріка-Шопена
- Мелітополь ➜ Мукачево
- Мелітополь ➜ Липняжка
- Мелітополь ➜ Люблін
- Мелітополь ➜ Галич
- Мелітополь ➜ Лисича
- Мелітополь ➜ Лисичанськ
- Мелітополь ➜ Решетилівка
- Мелітополь ➜ Мадрид
- Мелітополь ➜ Переброд`є
- Мелітополь ➜ Прага
- Мелітополь ➜ Нижні-Ворота
- Мелітополь ➜ Гоща
- Мелітополь ➜ Корсунь-Шевченківський
- Мелітополь ➜ Семпульно-Краєнське
- Мелітополь ➜ Копичинці
- Мелітополь ➜ Мала-Лая
- Мелітополь ➜ Підволочиськ
- Мелітополь ➜ Мала-Павлівка
- Мелітополь ➜ Груєць
- Мелітополь ➜ Оломоуц
- Мелітополь ➜ Аеропорт-Вроцлав-ім-Миколи-Коперника
- Мелітополь ➜ Бричани
- Мелітополь ➜ Млава
- Мелітополь ➜ Оргіїв
- Мелітополь ➜ Мамалига
- Мелітополь ➜ Маначинівка
- Мелітополь ➜ Катовіце
- Мелітополь ➜ Шевченкове
- Мелітополь ➜ Маневичі
- Мелітополь ➜ Краків
- Мелітополь ➜ Піла
- Мелітополь ➜ Марівка
- Мелітополь ➜ Прусіце
- Мелітополь ➜ Бельсько-Бяла
- Мелітополь ➜ Ченстохова
- Мелітополь ➜ Мелітополь
- Мелітополь ➜ Мелюшки
- Мелітополь ➜ Мельниця-Подільська
- Мелітополь ➜ Мена
- Мелітополь ➜ Меркуловичі
- Мелітополь ➜ Гданськ
- Мелітополь ➜ Гдиня
- Мелітополь ➜ Долина
- Мелітополь ➜ Слупськ
- Мелітополь ➜ Сопот
- Мелітополь ➜ Слубіце
- Мелітополь ➜ Відень
- Мелітополь ➜ Плоньск
- Мелітополь ➜ Міхаловце
- Мелітополь ➜ Хойніце
- Мелітополь ➜ Теребовля
- Мелітополь ➜ Члухув
автобус Вроцлав - Мелітополь
Зворотній автобус Мелітополь - Вроцлав
Плануєте подорож за маршрутом Вроцлав - Мелітополь? Тоді ви потрапили за адресою. Ми пропонуємо актуальний розклад автобуса Вроцлав - Мелітополь, ціни на квитки від 499 грн, зручне бронювання онлайн без черг. Щодня десятки пасажирів обирають автобусні перевезення з міста Вроцлав до міста Мелітополь завдяки комфорту, безпеці та вигідній вартості. Нижче ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання: скільки їхати, коли відправлення, які знижки, як купити квиток на автобус Вроцлав - Мелітополь.
FAQ: часті питання про автобус Вроцлав - Мелітополь
💰 Скільки коштує квиток на автобус Вроцлав - Мелітополь?
Середня вартість проїзду на автобусі Вроцлав - Мелітополь становить 499 грн з одного пасажира. Ціна може змінюватись залежно від перевізника, дня тижня, сезону та наявності багажу. У вечірніх рейсах та у вихідні квитки можуть бути дорожчими на 10–20%. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь онлайн — так вигідно та є вибір місць. Також радимо перевіряти акції перевізників: іноді можна знайти квиток на автобус Вроцлав - Мелітополь за зниженою ціною.
🚍 З яких зупинок відправляється автобус Вроцлав - Мелітополь?
Автобус Вроцлав - Мелітополь відправляється з: . Посадка відбувається виключно на офіційних автовокзалах або автостанціях. Будь ласка, приходьте за 20–30 хвилин до відправлення, щоб встигнути зареєструвати багаж і зайняти місце. Якщо ви не знаєте, де точно знаходиться платформа, зверніться до диспетчера або подивіться на табло відправлень на вокзалі.
🏨 Куди прибуває автобус Вроцлав - Мелітополь?
Кінцева зупинка напрямку з міста Вроцлав Польща в місто Мелітополь Україна: . Також можливі проміжні зупинки — уточнюйте при купівлі квитка. Деякі рейси здійснюють висадку біля ключових транспортних вузлів, аеропортів або ТЦ. Інформація про всі зупинки доступна у вашому електронному квитку.
⏳ Скільки годин їхати автобусом Вроцлав - Мелітополь?
Середня тривалість поїздки: . Час у дорозі залежить від погодних умов, завантаженості траси, простоїв на кордоні (для міжнародних маршрутів) та кількості санітарних зупинок. Досвідчені мандрівники радять закладати додаткову годину на непередбачувані затримки, особливо в зимовий період або під час святкових днів.
🕑 Коли відправляється автобус Вроцлав - Мелітополь?
Час відправлення: . Розклад може змінюватись у святкові дні, за несприятливих погодних умов або з інших причин. Актуальну інформацію про час відправлення автобуса Вроцлав - Мелітополь завжди можна перевірити на нашому сайті або за телефоном гарячої лінії. Також рекомендуємо уточнювати розклад за добу до поїздки.
👩👧👦 Чи є знижки на квитки для дітей, студентів, пенсіонерів?
Так, багато перевізників надають знижки на автобус Вроцлав - Мелітополь: діти до 5 років — безкоштовно (без окремого місця), діти 5–12 років — знижка до 50%, студенти та пенсіонери — до 20%. Деякі компанії пропонують акційні тарифи для груп, сімей та постійних клієнтів. Щоб дізнатися точний розмір знижки, виберіть конкретний рейс на сайті — умови будуть вказані у деталях.
🎒 Який багаж можна взяти безкоштовно в автобус Вроцлав - Мелітополь?
Зазвичай у вартість квитка входить 1–2 валізи вагою до 30 кг та ручна поклажа. Перевезення велосипедів, спорядження, музичних інструментів або великогабаритного багажу оплачується додатково. Якщо ви подорожуєте з нестандартним багажем, обов'язково повідомте про це при купівлі квитка на автобус Вроцлав - Мелітополь, щоб перевізник підтвердив можливість перевезення.
🐶 Чи можна їхати з домашнім улюбленцем?
Перевезення тварин в автобусі Вроцлав - Мелітополь дозволено не завжди — це залежить від політики перевізника. Для дрібних тварин (коти, собаки до 10 кг) потрібен спеціальний контейнер, ветеринарний паспорт із щепленнями. Великі собаки можуть їхати тільки в багажному відсіку в клітці. Плата за тварину зазвичай становить до 50% вартості дорослого квитка. Перед бронюванням обов'язково уточнюйте цей момент.
🔄 Як обміняти або повернути квиток на автобус Вроцлав - Мелітополь?
Повернення квитка можливе з утриманням комісії, якщо до відправлення залишилось не менше 3 годин (для міжнародних рейсів — 6–12 годин). Обмін на іншу дату або рейс виконується за наявності вільних місць. Онлайн-заявку можна оформити в особистому кабінеті на сайті e-vokzal. Якщо виникли складнощі, зв'яжіться з підтримкою — допоможемо вирішити питання з поверненням квитка на автобус Вроцлав - Мелітополь.
📞 Як зв’язатися з перевізником або знайти автобус на вокзалі?
Контактний телефон перевізника вказаний у вашому квитку. Також на автовокзалі є табло з номерами платформ, інформаційне бюро. Якщо виникли труднощі — телефонуйте на гарячу лінію e-vokzal. Оператори підкажуть, де зупиняється ваш автобус Вроцлав - Мелітополь, і допоможуть зв'язатися з водієм.
🌍 Які документи потрібні для поїздки на автобусі Вроцлав - Мелітополь?
Для внутрішніх рейсів достатньо паспорта або ID-картки. Для міжнародних маршрутів обов'язковий закордонний паспорт, а для деяких країн — віза або біометричний паспорт. Також радимо мати при собі роздрукований електронний квиток (хоча достатньо його на смартфоні) і, за необхідності, свідоцтво про народження дитини. Перевізник має право відмовити в посадці без повного пакета документів.
💺 Які зручності в салоні автобуса Вроцлав - Мелітополь?
Більшість автобусів за напрямком Вроцлав - Мелітополь обладнані м'якими відкидними сидіннями, кондиціонером, Wi-Fi, індивідуальними розетками для зарядки, санітарним модулем (туалет). У рейсах тривалістю понад 6 годин передбачені санітарні зупинки. Також можуть пропонуватися чай, кава, вода. Рівень комфорту залежить від класу перевізника — ви можете обрати економ, стандарт або бізнес-клас при купівлі квитка на автобус Вроцлав - Мелітополь.
Чому обирають автобусні перевезення з e-vokzal для Вроцлав - Мелітополь?
- 🚌 Тільки легальні перевізники з ліцензіями та страхуванням пасажирів. Жодних маршруток з підворіття.
- 🕒 Регулярні рейси за розкладом без скасувань. Розклад автобуса Вроцлав - Мелітополь оновлюється щодня.
- 💺 Комфортні автобуси з кондиціонером, Wi-Fi, розетками, відкидними сидіннями та біотуалетами.
- 🎫 Електронний квиток — не потрібен друк. Достатньо показати на телефоні при посадці.
- 💰 Доступні ціни. Вартість квитка на автобус Вроцлав - Мелітополь — від 499 грн, що значно дешевше потяга чи літака.
- 🛡️ Страхування пасажирів включено у вартість. Ваша безпека — пріоритет.
- 👨👩👧👦 Сімейні знижки, дитячі тарифи, акції для постійних клієнтів.
- 🌍 Міжнародні маршрути до Польщі, Німеччини, Чехії, Італії, Болгарії, Туреччини та інших країн.
- 📞 Цілодобова підтримка. Телефонуйте, якщо виникли питання щодо автобуса Вроцлав - Мелітополь.
Як купити квиток на автобус Вроцлав - Мелітополь?
- Знайдіть рейс за вашим напрямком Вроцлав – Мелітополь через форму пошуку на головній сторінці.
- Виберіть дату, кількість пасажирів, натисніть «Знайти».
- Порівняйте доступні рейси, ціни, час у дорозі, зручності.
- Оберіть місця на схемі автобуса.
- Заповніть дані пасажирів, сплатіть квиток онлайн через захищений платіжний сервіс.
- Електронний квиток прийде на e-mail та у SMS. Збережіть його або роздрукуйте.
Після цього залишиться лише прийти на вокзал до часу відправлення автобуса Вроцлав - Мелітополь і пред'явити квиток водієві. Швидко, зручно, без черг.
Популярні напрямки з міста Вроцлав
Окрім рейсу Вроцлав - Мелітополь, з автовокзалу Вроцлав щодня відправляються автобуси за десятками інших напрямків. Серед найпопулярніших:
- Автобус Вроцлав – Варшава — від 800 грн, швидкий.
- Автобус Вроцлав – Берлін — прямий рейс, комфортний нічний переїзд.
- Автобус Вроцлав – Барселона — регулярні відправлення ВІІТОРОК,СЕРЕДА, знижки дітям, студентам, людям похилого віку.
- Автобус Вроцлав – Кишинів — вигідні ціни, швидкий маршрут.
Повний розклад автобусів, ціни та наявність місць ви можете переглянути в розділі Розклад автобусів. Купуйте квитки заздалегідь — найкращі місця розбирають першими.