На сайті E-Vokzal надано актуальний розклад автобусів з міста Глогув в місто Кривий-Ріг У 2024 році від зупинок: Ґлоґув Зупинка Глогув , які прибувають на зупинки: Кривий Ріг АС1 . Час відправлення автобусів з 11:40 . Середній час в дорозі: 1 день. Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Глогув - Кривий-Ріг: СТЕЦИК Т.В. ФОП.
Квитки на автобус
Глогув - Кривий-Ріг
Рейс: 6222 Щецин АВ-Херсон АВ
Перевізник: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Комфорт:
Відправлення:
Ґлоґув Зупинка Глогув, вулиця Ген. Владислава Сікорського; будинок 67-200
Прибуття:
Кривий Ріг АС1, Дніпровське шосе, 1а
час подорожі:
1 день 11 г 10 хвл
вільні місця:
76
Ціна:
2500.00 грн
Маршрут та розклад автобуса:
Щецин АВ-Херсон АВ
Відправлення
11:40
Ґлоґув Зупинка Глогув
вулиця Ген. Владислава Сікорського; будинок 67-200
12:05
Полковіце АЗС Orlen
przy szosie 0, 59-100
12:30
Любін "АЗС LOTOS"
вулиця Конституції 3 Травня; будинок 1
12:55
Лешно Зал. вокзал
Dworcowa
13:00
Легниця АС
Dwocowa 5
13:30
Прусіце "АЗС Lotos"
траса DK 5
13:40
Срьода Шльонська АЗС ORLEN
ulica Wrocławska,88
20:50
Тарнув "АЗС Shell"
вулиця Новодамбровська; будинок 139
21:15
Жешув Вагабунда
Зупинка Вагабунда
04:30
Львів АС8
Двірцева пл. 1
04:40
Львів АВ
Стрийська вул. 109
04:45
Стрий АЗС ОККО
Заправка ОККО, вул.Болехівська, 49
04:55
Самбір АС Самбор
вулиця Завокзальна; будинок 3
05:10
Золочів Маркет
вул. Січових Стрільців, 30
05:30
Зборів АЗС ОККО
вулиця Тернопільська, 50
05:40
Сколи АЗС ОККО
Героїв Маківки вулиця,10
05:45
Дрогобич АС
Злуки площа, 1
05:55
Трускавець АС
Дрогобицька вул. 35
06:00
Тернопіль АС1
Живова вул. 7
06:10
Моршин АС
вул. Ів. Франка, 51 А
06:25
Вишнівець АС
Тернопільска вулиця
06:50
Кременець АС
Дубенська вулиця, 138
06:55
Долина АС
Шевченка вул. 1а
07:00
Рогатин АС
Галицька вул. 8
07:05
Калуш АС
Привокзальна вул. 15
07:10
Дубно АС
Забрама вул. 26
07:15
Івано-Франківськ АС2
Горбачевського вул. 14
07:20
Теребовля
вул. Кн. Василька, 75
07:25
Копичинці
вул. Чортківська, 46
07:30
Чортків АС
Копичинецька вулиця, 22
07:35
Заліщики
вул. Василя Стефаника, 13
08:00
Луцьк АВ
Конякіна вул. 39
08:10
Надвірна АС
вул.Вокзальна, 3
08:15
Делятин
вулиця 16 Липня
08:30
Рівне АВ
Київська вул. 40
08:35
Коломия АС
Антоненка-Давидовича вул. 15
08:40
Скалат АС
вулиця Тернопільська
08:41
Вижниця АС
вул. Объ`їздна, 2
08:45
Яремче АС
вулиця Свободи; будинок 234А
08:46
Гримайлів АС
траса Т2002
08:50
Ворохта АС
Данила Галицького вулиця,41
08:56
Звягель "АЗС WOG"
траса М06
09:01
Кути Колиба «Три Ведмеді»
Косівська вулиця,13
09:05
Волочиськ "Об’їздна магістраль"
вулиця Фриндриківська
09:10
Хмельницький АВ
Вінницьке шосе вул. 23
09:15
Снятин АС
Винниченка вул. 1
09:30
Сатанів АС
Заводська вулиця, 4
09:31
Городок АС
Тараса Шевченка вулиця, 49
09:35
Свалява "АЗС Маркет"
траса E471
09:40
Косів АС
Небесної Сотні вул. 13
09:45
Ярмолинці АС
Чапаєва вул. 35
10:25
Дунаївці АС
Шевченка вул. 109
10:30
Мукачеве АС
Ак.Павлова вул. 14/16
10:45
Житомир АС1
Київська вул. 93
10:50
Чернівці АС3
Галицький Шлях вулиця,4
10:55
Монастириська АС
Шевченка вул. 57
10:56
Верховина АС
вулиця Грушевського; будинок 1Д
11:00
Бучач АС
Галицька вулиця 10
11:10
Ужгород АС-1
вул. Станційна 2
11:20
Летичів АС
Юрія Савицького вул. 1
11:25
Літин АС
Б. Хмельницького вул. 7
11:50
Вінниця АС1
Київська вул. 8
11:52
Бердичів (на трасі, перехрестя)
траса М21 (Е583) / T0606
12:30
Хотин АС
Тараса Шевченка вулиця,61а
13:00
Кам`янець-Поділ. АС
Князів Коріатовичів вул. 19
13:45
Немирів АС
Максима Горького вулиця, 10
13:50
Гайсин АС
1-го Травня вулиця, 129
15:05
Київ АС (центральний Зал. вокзал)
метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32
15:06
Київ Південний Зал. вокзал (біля ресторану Пузата Хата)
вулиця Георгія Кірпи; будинок 3
15:10
Бориспіль МакДоналдс
Київський Шлях вулиця,67
15:15
Броварі Зупинка
траса О-230810
15:30
Умань АС
Київська вул. 1
16:00
Ніжин АС
провулок Урожайний; будинок 24
16:25
Новоархангельськ АС
Слави вулиця, 54
16:55
Тальне АС
Соборна вулиця, 150
17:00
Кагарлик
Незалежності вулиця,15
17:10
Борзна
вул. Міжнародна, 1
17:15
Конотоп
Клубна вулиця,8
17:20
Миронівка
Перемоги вулиця,2А
17:35
Чернігів АВ
Перемоги пр. 3
17:45
Звенигородка АС
Шевченка вул. 1А
18:15
Пирятин "АЗС БРСМ"
вулиця Європейська; будинок 157
18:55
Первомайськ АВ
вулиця Миколи Винграновського; будинок 8
19:10
Корсунь Шевченківський
Ювілейна вулиця,13
19:15
Шпола АВ
Героїв Крут вулиця,64
19:55
Лубни "Мгарське перехрестя"
траса М03
20:00
Городище АС
вулиця Миру; будинок 122
20:05
Автостанція Ромни
вулиця Горького; будинок 89
20:15
Шостка АС
вулиця Привокзальна; будинок 19
20:25
Глухів АС
Соборний майдан, 2
20:30
Южноукраїнськ АВ
Дружби Народів вул. 27
20:35
Хорол заправка WOG
вул. Глибокодолина, 27 А
20:40
Кривое Озеро АС Криве озеро
вулиця Кобзаря; будинок 6
20:45
Любашівка АС
Привокзальна вулиця
20:50
Сміла АС1
Незалежності вулиця, 111
20:55
Вознесенськ АВ
Київська вул. 148
21:00
Кропивницький АВ
Олександрівське шосе, 1
21:02
Знам`янка АС
вул.Привокзальна, 2
21:15
Одеса АВ
Колонтаївська вул. 58
21:20
Суми Золотий Вік
вул. 1-а Набережна річки Стрілки
21:25
Черкаси АС2
Ложешнікова вул. 7
21:30
Лохвиця АС
вул. Героїв України, 14
22:00
Полтава АС-1
Великотирнівська вул. 7
22:20
Миколаїв АВ
Богоявленський проспект, 21
22:25
Олександрія
Садова вулиця,12А
22:30
Світловодськ АВ
вулиця Єгорова; будинок 2
Прибуття
22:50
Кривий Ріг АС1
Дніпровське шосе, 1а
- від 72 год та більше до відправлення - 75% від вартості поїздки
- від 24 год до 72 год до відправлення - 50% від вартості поїздки
- менше 24 год до відправлення - кошти за поїздку не повертаються
- За віком:
- до 13 років - 20%
- до 6 років - 50%
Автобуси з міста Кривий-Ріг
автобус Глогув - Кривий-Ріг
FAQ: часті питання по автобусу
Глогув - Кривий-Ріг
💰 Скільки коштує проїзд автобусом Глогув - Кривий-Ріг ?
Середня ціна проїзду на автобусі 2500.00 грн з пасажира.
🚍 З яких зупинок відправляється автобус Глогув - Кривий-Ріг ?
Автобус Глогув - Кривий-Ріг відправляється з: Ґлоґув Зупинка Глогув.
🏨 На які зупинки прибуває автобус Глогув - Кривий-Ріг ?
Автобус з міста Глогув в місто Кривий-Ріг прибуває на зупинки: Кривий Ріг АС1.
👩👧👧 Які знижки на квитки?
Знижки на квитки описані в кожному рейсі окремо.
⏳ Скільки триває поїздка на автобусі Глогув - Кривий-Ріг?
Середній час автобуса Глогув - Кривий-Ріг в дорозі: 1 день
🕑 Коли відправляється автобус Глогув - Кривий-Ріг?
Час відправлення автобусів з 11:40
🤷 ️Як купити квиток на автобус Глогув - Кривий-Ріг або забронювати місце?
Купити квитки на автобус Глогув - Кривий-Ріг можно онлайн.
Забронювати ж місце на поїздку можна по телефону Позвонити.
До сих пір не вірите, що подорож може бути безпечною, комфортною, а головне доступною? Вибераєте
легальних перевізників, а не шукайте маршрутки з підворіття.
E-Vokzal не співпрацює з нелегалами і маршрутками!
Із закриттям аеропортів в Україні стали популярні автобусні рейси до аеропортів Польщі, Німеччини,
Туреччини тощо. Найпопулярніші поїздки в аеропорт з України нижче у списку:
Рейси в Аеропорт з України:
Регулярні автобусні рейси наших перевізників
рейси з Харкова до Львова и зі
Львова до Харкова
Список маршрутів, якими здійснюються перевезення автобусом:
Щоб побачити розклад автобуса або придбати квиток на автобусний рейс, просто натисніть на назву напрямку
Відправлення автобусів з-за кордону в Україну:
Відправлення автобусів із міста Глогув:
Ми за легальні та безпечні автобусні перевезення, тому всі наші автобуси відправляються з
Автовокзалів та Автостанцій.
Зворотні автобусні квитки
у Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Умань, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Одесу, Чернівці,
Луцьк, Харків з Польщі, Чехії, Словаччини, Словенії, Італії, Франції, Іспанії, Бельгії, Німеччини,
Естонії, Литви, Латвії, Болгарії, Румунії, Угорщини, Туреччини:
Риму, Львова, Неаполя, Мілану, Вінниці и Тернополя
Ви можете купити на нашому сайті або в касі Автовозалів!